این مرد 25 ساله كه پدر یك دختر بچه سه ساله است، در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی آمریكا، عنوان كرد...
 
یك مرد اهل ایالت «تگزاس» كه صورت خود را به طور كامل بر اثر برق‌گرفتگی از دست داده بود، تحت عمل جراحی موفقیت‌آمیز قرار گرفت.
این مرد كه «دالاس سی. وینز» نام دارد، دو سال پیش در پی یك برق گرفتگی شدید دچار سوختگی از ناحیه صورت شده و بینی، چشمان و دهان خود را از دست داد و هم‌اكنون پس از انجام ده‌ها مورد عمل جراحی می‌تواند با دهانش حرف بزند و با بینی‌اش تنفس كند، اما همچنان چشم ندارد.
این مرد 25 ساله كه پدر یك دختر بچه سه ساله است، در مصاحبه‌ای با رسانه‌های دولتی آمریكا، عنوان كرد: مخارج عمل جراحی بسیار بالا است، اما من از بیمه پدرم استفاده كردم و در این مدت بارها مورد آزمایشات روانشناسی قرار گرفتم؛ چرا كه همسرم مرا رها كرده و در حال جدایی از من است. او شوهر بدون صورت نمی‌خواهد.

این مرد در نوامبر سال 2008 میلادی حین كمك به عمو و برادرش برای نقاشی كردن كلیسای منطقه «فورت وورث» در تگزاس به یكباره كنترل خود را از دست داده و بر روی كابل فشار قوی سقوط كرد.
وی به مدت سه ماه در كما بوده و شش ماه هم برای بهبودی وضعیت سوختگی خود در بیمارستان بستری شد. تمام این مدت هم پیش از این كه اهدا كننده عضوی پیدا شود، به جای آن كه دهان، دندان، پلك، ابرو و چشم و بینی داشته باشد، پوست جای آن‌ها را گرفته بود.همچنین این مرد 25 ساله با عصای مخصوص نابینایان حركت می‌كند.
 
گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: fardanews.com
 
مطالب جالب دیگر:
عکس: رئیس نظمیه قهوه تلخ بدون گریم !
تجاوز متخصص بیهوشی 61ساله به بیماران زن بیهوش!! ( + عکس )
چرا به پول کاغذی اسکناس میگوئیم؟!
دختری که در حال شبیه شدن به ببر می‌باشد!! ( + عکس )
از کجا و جطور لپ تاپ مطمئن بخریم؟
مردی که در امریکا به عنوان احمق ترین مجرم شناخته شد!
تاثیر اسپری هورمون عشق!؟
 
 
 

پربیننده های این بخش

 
X