آیا می دانید کدام ساندویچ نشانگر هوش شماست ؟ کدام نشان دهنده سلیقه شما و .....


نتایج یك مطالعه جالب از سوی روانشناسان در انگلیس نشان داد، افرادی كه ساندویچ پنیر و خیارشور را به دیگر انواع ساندویچ‌ها ترجیح می‌دهند به احتمال زیاد اشخاصی باهوش و با ضریب هوشی بالا هستند.

 این روانشناسان با توجه به نتایج مطالعات اخیر ادعا كرده‌اند كه انتخاب نوع ساندویچی كه مورد علاقه شما است می‌تواند نشان‌دهنده ویژگی‌های شخصیتی شما باشد. دكتر الیزابت جونز روانشناس انگلیسی و دستیاران وی پس از مصاحبه با 2000 شهروند در این كشور «هشت شخصیت اصلی ساندویچی» را شناسایی كردند.

 جونز و دستیارانش در بررسی‌های خود به این احتمالات قوی دست یافتند؛ افرادی كه از ساندویچ پنیر و خیارشور لذت می‌برند، ضریب هوشی بالاتری دارند در حالی كه افرادی كه ساندویچ حاوی گوجه، كاهو و ژامبون با نان كنجددار را ترجیح می‌دهند، اغلب اشخاص فرصت طلبی هستند.

همچنین اشخاصی كه به خوردن همبرگر با سالاد در نان سفید علاقه دارند، انسانهای آینده‌نگری هستند و افرادی كه عاشق ساندویچ حاوی گوشت ورقه شده گاو هستند اغلب شخصیت شتاب‌زده‌ای دارند.

این متخصصان همچنین متوجه شدند، افرادی كه ساندویچ تخم مرغ با سس مایونز دوست دارند، واقعا اهل ماندن در خانه هستند.

در ادامه این مقاله آمده است: انسان‌های بلند پرواز معمولا ساندویچ سنتی تن ماهی با ذرت شیرین را ترجیح می‌دهند در حالی كه افرادی كه روح حساسی دارند، ساندویچ میگو با نان قهوه‌ای را بیشتر انتخاب می‌كنند. علاوه بر اینها افراد برون‌گرا بیشتر ترجیح می‌دهند ساندویچ جوجه بخورند.

گردآوری : گروه سلامت سیمرغ
www.seemorgh.com/health
منبع : isna.ir
 
مطالب پیشنهادی :
افزایش و کاهش هورمون های جنسی در مردان
هورمون گرسنگی با افسردگی ارتباط دارد
تأثیر روش شیردهی در افزایش هورمون عشق
هورمون مردانه در زنان
تولید هورمون عشق و اعتماد در مادران

 

 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
 
X