اگر برای کمک به ترک سیگار می‌خواهید از برچسب پوستی نیکوتین استفاده کنید، مهم است که بدانید چگونه به طور صحیح از آن استفاده...
 
اگر برای کمک به ترک سیگار می‌خواهید از برچسب پوستی نیکوتین استفاده کنید، مهم است که بدانید چگونه به طور صحیح از آن استفاده کنید.

برای استفاده از برچسب پوستی نیکوتین به این نکات توجه کنید:

  • بسته برچسب‌ها را تا زمانی که آماده مصرف آنها می‌شوید، بسته نگهدارید.
  • هنگامی که آماده مصرف دارو هستید، بسته را باز کنید، برچسب را از غلاف آن خارج کنید، و مراقب باشید که طرف چسبناک برچسب را لمس نکنید.
  •  ناحیه‌ای خشک و پاک از پوست بالاتنه‌تان را انتخاب کنید و برچسب را روی آن بچسبانید. ناحیه‌ای از پوست را که مودار، سوخته، مجروح یا دارای بریدگی است، انتخاب نکنید.
  •  برچسب را (از طرف چسبناک آن) روی پوستتان بگذارید، آن را صاف کنید، و برای ۱۰ ثانیه به حال خود بگذارید. همیشه پس از به کار بردن برچسب دست‌های‌تان را بشویید. در غیر این صورت نیکوتینی که دست‌های شما را آغشته کرده است، هنگام زدن دست‌تان به چشم‌ها یا بینی باعث تحریک‌شدن آن می‌شود.
  • تنها به همان مدتی که روی بسته برچسب‌ها نوشته شده است، آنها را روی پوست باقی بگذارید، نه بیشتر.
    هنگامی که برچسب را از روی پوست‌تان بر می‌دارید، آن را تا بزنید تا به هم بچسبد و آن را به طریقی که در دسترس کودکان یا حیوانات خانگی نباشد، دور بیندازید.
  •  هر روز برچسب را در نقطه متفاوتی از پوست‌تان بگذارید. بعد از یک هفته می‌توانید از همان نقطه از پوست که قبلا استفاده کرده‌اید، دوباره استفاده کنید.
 
گردآوری: گروه سلامت سیمرغ
www.seemorgh.com/health
منبع: hamshahrionline.ir
 
مطالب پیشنهادی:
قاتلين سفيدپوش!!
وزير بهداشت خواستار جلوگيری از صدور مجوز ورود سيگار الكترونيك به كشور شد
حقایق شگفت‌انگیز در مورد مصرف سیگار در ایران
اولين عامل مرگ و مير در جهان چه خواهد بود؟
خطر ابتلا به اختلال مشاعر در افراد سيگاری بيشتر است
 
 
 

X