اگرمنزلی دارید كه از نظر پریشانی درست شبیه سمساری است، باید وسایل زائد و دور ریختنی را كه باعث سبكی خانه می‌شود با یك شیوه در چیدمان خانه قرار دهیم.

اگرمنزلی دارید كه از نظر پریشانی درست شبیه سمساری است، باید وسایل زائد و دور ریختنی را كه باعث سبكی خانه می‌شود با یك شیوه در چیدمان خانه قرار دهیم.
 
نظریه رنگ ها

چوب های كوتاه، اشیاء دهاتی و مسخره و وسایل در كنار اسكله بی خود نیستند و می‌تواند در كلبه جذاب و فریبنده باشند. اقامت در یك اتاق كه رنگ آن بر اساس رنگ فیروزه ای است به خرید برای تزیین نمای اتاق كمك زیادی می‌كند. فقط قسمت دیوار های عمودی اتاق در عمل كرد شما تاثیر دارد.
 
 
آمیختن با وسایل ترك شده

لوازم رنگ زده قدیمی مربوط به رسوم باستانی، شامل مبلمان آهكی كنار صندلی مادربزرگ یا كار های هنری قدیمی به درد بخور را می‌توان به دیوار یا هر جایی كه در دید باشد قرار داد تا از از آن ها لذت برد.

 
تازه كاری

آمیختن وسایل قدیمی با یك چیزی مثل دسته گل تازه می‌تواند روحیه را بالا ببرد. وجود گل های سست و شل در گلدان شیشه ای یا سفالی هیچ تاثیری در فكر و روحیه افراد ندارد. استفاده از گل های تازه و گیاهان جان و حیات تازه در اتاق حتی در آشپزخانه و حمام می‌دهد.
 
 

بازسازی، بازسازی

شما می‌توانید كه موادی را كه یك نفر به صورت آشغال در آورده ممكن است برای دیگری گنج باشد؟ اولین میز های پیش دستی یا غذا خوری از مواد زائد و بی مصرف، پس از ویران كردن اصطبل ها ساخته شد. با میخ و چكش كاری كردن تكه های مختلف تغییر شكل پیدا كند.
 
 
زمان انتظار شما

شخصی كه در نزدیكی شما نیست بلند صدا می‌زنید. صاحب خانه صندلی های فلزی را قرار داده تا شما روی آن استراحت كنید تا شخص مورد نظر بیاید. شما روی این صندلی ها با روش هایی مثل حل جدول یا دیدن منظره تا وقتی كه شخص مورد نظر بیاید منتظر می‌مانید. این راه خوبی برای انتظار است.

 
بالا رفتن از پلكان

فرصتی را برای فكر درباره تزیین راه پله اختصاص دهید. با رنگ آبی پله ها شبیه به عرشه كشتی می‌شود و قفس پرندگان به زیبایی فضای پله ها كمك زیادی می‌كند.

 
نرنجاندن خود

اگر چه این گنجه قدیمی و باستانی است اما برای چانه زنی در معامله باید به چند عامل اساسی توجه داشت: كارایی آن، استحكام، بزرگی، طبله نكرده باشد، نمای اصلی آن كه بخش اصلی است باید خوب باشد. در این زمینه همیشه باید پیشرفت داشته باشید.
 
 
ایجاد راحتی

برای ایجاد راحتی باید از بالش های زیادی استفاده كرد. برای جلب توجه بیشتر باید رنگ ها را در اتاق افزایش داد. مسلما بالش های شبیه كوسن در كنار هم ایجاد یك محل راحت برای استراحت می‌كند.
 
 
درك رنگ ها

عشق عمیق به رنگ ها به این معنی نیست كه فضای خانه باید پر از رنگ های مخلوط باشد. دیوار ها و كف اتاق اكثرا كم رنگ یا بی رنگ اند اما رنگ ها بیشتر در وسایل و پارچه های نقاشی هستند كه ما را سرزنده می‌كند.
 
 
اضافه شدن وسواس

سورپرایز های كوچك از قبیل جدا سازی جعبه نهار در هر اتاق می‌تواند ایجاد شود و جالب است.
 

تحریك احساسات

ایجاد آسایش ، با در مجاورت قرار دادن وسایل اهل خانواده در كنار یك دیگر ایجاد می‌شود. ظرف مادربزرگ و مادر كه شامل سرویس های چای خوری  قرمز و سفید دخترانه است كه در كنار وسایل خانه ایجاد زیبایی می‌كنند.
 
 
استفاده مطلوب

رنگ فیروزه ای برای زمینه یك خانه در ساحل دریا مناسب است. برای ایجاد آن چند راه وجود دارد از قبیل یكی كردن رنگ صندلی ها مبلمان ها و پارچه ها وجود دارد.
 
 
تركیب جدید و قدیم

این خوب است كه در خرید محصولات وسواس داشته باشیم. در خرید های جدید باید وسایل موجود قدیمی را نیز در نظر داشت كه در كنار هم اثر خنثی دارند. وسایل تخت خواب یا ورزشی محصولاتی هستند كه اگر چه انواع مدرن و جدید شان آمده است اما ما می‌توانیم از وسایل موجود استفاده كنیم. بعضی از وسایل اگرچه نوع مدرن و جدیدشان مناسب است اما می‌توان از انواع كلاسیكشان نیز استفاده كرد.
 
تهیه و ترجمه:گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 
مطالب پیشنهادی:
اعجاز رنگ ها در حمام منزل
بازسازی 2 اتاق در دو روز با بهترین ایده ها !(2)
بازسازی 2 اتاق در دو روز با بهترین ایده ها !
روش های بازسازی دکوراسیون خانه با لوازم معمولی و ساده!
نورپردازی از اصول زیباسازی بنای خانه شما

 
 
 

X