بهترین استایل های سلنا گومز برای زمستان 2021
 سلنا گومز یکی از زنان شیک پوش هالیوودی است که در دنیای مد حرفی برای گفتن دارد. به همین بهانه در این مقاله استایل سلنا گومز Selena Gomez برای زمستان 2021 را گردآوری کرده ایم. در ادامه با ما همراه شوید

استایل های سلنا گومز برای زمستان 2021

 سلنا مری گومز Selena Marie Gomez زادهٔ ۲۲ ژوئیه ۱۹۹۲، بازیگر و خواننده و طراح مد اهل آمریکا است. او برای اولین بار در نقش جایانا در فیلم «بارنی و دوستان» ظاهر شد، زمانی که او تنها ۷ سال سن داشت. او بیشتر به خاطرِ بازی در نقش آلکس روسو در مجموعهٔ کمدی «جادوگران محله ویورلی» (۱۲–۲۰۰۷) از شبکهٔ دیزنی به شهرت رسیده‌ است. اولین فعالیت او در فیلم سینمایی «بچه‌های جاسوس ۳: بازی باخته» بود.

بیشتر بدانید : جدیدترین عکس های سلنا گومز، روی مجله مد بازار

او عضو اصلی گروه «سلنا گومز و سین» است که زیر نظر هالیوود رکوردز شکل گرفته و تا به امروز همراه با گروهش سه آلبوم استودیویی با نام‌های ببوس و بگو (۲۰۰۹)، سال بی باران (۲۰۱۰) و وقتی خورشید غروب می‌کند (۲۰۱۱) را منتشر کرده‌ است. تا سال ۲۰۱۱ چهار تک‌ آهنگ از این گروه بین سی آهنگ برتر چارت آمریکا قرار گرفت. سلنا گومز در ژانویهٔ سال ۲۰۱۲ اعلام کرد که از گروه خود «برای مدتی نامعلوم» جدا خواهد شد و قصد دارد بر بازیگری‌اش تمرکز کند. او موسیقی متن فیلم‌های «جادوگرانِ محلهٔ ویورلی»، «تینکر بل»، «داستان سیندرلای دیگر» و «بلرزانش» را خوانده‌ است. سلنا در همین دوران مدتی بر حرفهٔ بازیگری تمرکز کرد و در فیلم‌هایی همچون «رامونا و بیزوس» و «مونته کارلو» یکی از نقش‌های اصلی را عهده‌ دار شد. او در سال ۲۰۱۳ در فیلم «تعطیلات بهاری» بازی در نقش شخصیتی بالغ‌تر را تجربه کرد.

وی در سال ۲۰۱۰ سفیر سازمان یونیسف شد و این عنوان او را به جوانترین سفیر یونیسف تبدیل کرد. او در همین سال شرکت رسانه‌ای خود با نام «تولیدات ماهِ جولای» (July Moon Productions) را راه‌اندازی کرد. او در تاریخ هفتم آوریل سال ۲۰۱۳ ترانه‌ای با نام «بیا بگیرش» را جدا از گروه موسیقی «سلنا گومز و سین» خواند. این برای اولین بار بود که آهنگی از او جزو ۱۰ آهنگ برتر ۱۰۰ آهنگ داغ بیلبورد قرار داشت و توسط انجمن صنعت ضبط موسیقی ایالات متحده آمریکا گواهینامهٔ طلا دریافت کرد. دومین تک آهنگ او با نام «یواش کن» در ماه ژوئن سال ۲۰۱۳ منتشر شد. او نخستین آلبوم استودیویی مستقل خود با عنوان «رقص ستارگان» را نیز در ۱۹ جولای همان سال منتشر کرد. در همین سال تور این آلبوم را نیز آغاز کرد که بخشِ پایانی آن به علت مشکلات شخصی و پزشکی او ناتمام ماند. او در تاریخ ۹ اکتبر ۲۰۱۵ آخرین آلبوم خود تا به امروز را با نام «احیا» منتشر کرد.

بیشتر بدانید : سلنا گومز چهره جدید تبلیغاتی برند پوما شد + عکس

سلنا گومز در می ۲۰۱۶ تور آلبوم احیای خود را آغاز کرد که بعد از مدتی به علت عوارض روانی ناشی از بیماری لوپوس او ناتمام ماند. او در سال ۲۰۱۶ یا چارلی پوث در آهنگ «ما دیگه با هم حرف نمی‌زنیم» نیز همکاری کرد. او در همین سال در فیلم‌های «همسایه‌ها ۲: انجمن خواهری برمی‌خیزد»، «اصول مراقبت» و «در نبردی مشکوک» ظاهر شد. سلنا گومز در ۱۶ فوریه ۲۰۱۷ تک‌ آهنگی با عنوان «اون من نیستم»" را با همکاری کیگو آهنگسازِ نروژیِ سبک موسیقی رقص الکترونیک منتشر کرد. سلنا در ۱۸ می ۲۰۱۷ تک‌ آهنگی را با عنوان «دروغگوی بد» منتشر کرد. ۱۳ ژوئیه ۲۰۱۷ سلنا تک‌آهنگی با نام «فتیش» را با همکاری گوچی مین منتشر کرد. ۲۵ اکتبر ۲۰۱۷ ترانهٔ «گرگ‌ها» با همکاری مارشملو از او منتشر شد.

سلنا همچنین به عنوان تهیه‌ کنندهٔ اجرایی در تولید سریال «سیزده دلیل که چرا» با شرکت نت‌فلیکس همکاری کرد. این سریال در ۳۱ مارس سال ۲۰۱۷ منتشر شد. سلنا گومز تهیه‌ کنندهٔ اجرایی این سریال به‌ طور رسمی در اینستاگرام خود یکشنبه ۷ می ۲۰۱۷ اعلام کرد که «قصهٔ آن‌ها به سر نرسیده. فصل دوم «سیزده دلیل که چرا» در راه است.» فصل دومِ این مجموعه در نهایت ۱۸ می ۲۰۱۸ منتشر شد و سلنا گومز نیز آهنگ «برگشتن به تو» (Back to You) را به عنوان بخشی از موسیقی متن این سریال ۱۰ می منتشر کرد.

سلنا گومز یکی از زنان شیک پوش هالیوودی است که در دنیای مد حرفی برای گفتن دارد. به همین بهانه در این مقاله استایل سلنا گومز Selena Gomez برای زمستان 2021 را گردآوری کرده ایم. در ادامه با ما همراه شوید.

بهترین استایل های سلنا گومز Selena Gomez برای زمستان 2021
بهترین استایل های سلنا گومز Selena Gomez برای زمستان 2021,سلنا گومز,استایل زمستانی سلنا گومز,ست کردن لباس زمستانی سلنا گومز


استایل های سلنا گومز Selena Gomez برای زمستان 2021
استایل های سلنا گومز Selena Gomez برای زمستان 2021,سلنا گومز,استایل زمستانی سلنا گومز,ست کردن لباس زمستانی سلنا گومز


استایل زمستانی سلنا گومز Selena Gomez
استایل زمستانی سلنا گومز Selena Gomez,سلنا گومز,استایل زمستانی سلنا گومز,ست کردن لباس زمستانی سلنا گومز


استایل زمستانی 2021 سلنا گومز Selena Gomez
استایل زمستانی 2021 سلنا گومز Selena Gomez,سلنا گومز,استایل زمستانی سلنا گومز,ست کردن لباس زمستانی سلنا گومز


ست کردن لباس زمستانی سلنا گومز Selena Gomez
ست کردن لباس زمستانی سلنا گومز Selena Gomez,سلنا گومز,استایل زمستانی سلنا گومز,ست کردن لباس زمستانی سلنا گومز


ست کردن لباس سلنا گومز Selena Gomez برای زمستان 2021
ست کردن لباس سلنا گومز Selena Gomez برای زمستان 2021,سلنا گومز,استایل زمستانی سلنا گومز,ست کردن لباس زمستانی سلنا گومز


ست کردن لباس زمستانی سلنا گومز Selena Gomez برای 2021
ست کردن لباس زمستانی سلنا گومز Selena Gomez برای 2021,سلنا گومز,استایل زمستانی سلنا گومز,ست کردن لباس زمستانی سلنا گومز


استایل های سلنا گومز برای زمستان 2021
استایل های سلنا گومز برای زمستان 2021,سلنا گومز,استایل زمستانی سلنا گومز,ست کردن لباس زمستانی سلنا گومز


بیشتر بدانید : دکوراسیون داخلی ویلای سلطنتی سلنا گومز Selena Gomez

بیشتر بدانید : راز زیبایی ستاره های همیشه زیبای هالیوود، از سلنا گومز تا بیانسه

بیشتر بدانید : مدل لباس های برتر سلنا گومز Selena Gomez از سال 2014 تا 2018

بیشتر بدانید : همکاری مجدد سلنا گومز با برند پوما برای معرفی جدیدترین محصولش + عکستهیه و ترجمه: گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/liestyle
اختصاصی سیمرغ