طرز تهیه ژله به شکل انار برای شب یلدا
ژله به شکل انار یکی از بهترین ایده ها برای دسر شب یلداست. از این ایده جالب کمک بگیرید و برای شب یلدا یک دسر زیبا درست کنید. برای شب یلدا این دسر را امتحان کنید

ژله انار برای شب یلدا درست کنید

مرحله اول درست کردن ژله انار برای شب یلدا
ژله انار شب یلدا,ژله شب یلدا,مرحله اول درست کردن ژله انار برای شب یلدا

از مواد ژله هندونه مقداری موند، زد به سرم با اونهم یه ژله به شکل انار درست کنم. کف کاسه بزرگ و کمی ژله قرمز ریختم، گذاشتم یخچال ببنده. آوردم بیرون یه کاسه پر از یخ گذاشتم وسطش و ژله قرمزوریختم وسط دو تا کاسه و گذاشتم تو یخچال خودش رو که بست یخ کاسه وسطی روخالی کردم. جاش آب گرم ریختم و کاسه رو  کشیدم بیرون دوباره کمی ژله سفیدریختم (نیم سانت) بسته که شد، یه کاسه کوچیکتر رو پر یخ کردم گذاشتم وسطش وژله سفید رو ریختم بعد از بسته شدن زله سفید و بیرون آوردن کاسه کوچیک، انار دون شده رو ریختم وسطش و کم کم از ژله سفید میدادم روش و گذاشتم یخچال. مرحله آخر هم گذاشتم توی آبگرم و بر گردوندم و تاج انار رو که دونکرده بودم از وسط برش طولی دادم و با خلال دندون وصلش کردم به ژله. مزه اش عالی بود.

بیشتر بدانید : ژله انار سه رنگ، یک دسر شیک شب یلدایی!

جفت ژله ها انار و هندونه از نزدیک خیلی قشنکتر ازعکسشون بودن. ژله انار به حدی طبیعی بود که هم پسرم و هم همسرم رو در نگاه اول به اشتباه انداخت ( یه آن  فکر کردن انار قاچ شده ست )

بیشتر بدانید : ژله انار ویترینی یک دسر شیک برای شب یلدا

ژله به شکل انار برای شب یلدا
ژله انار شب یلدا,ژله شب یلدا,درست کردن ژله انار برای شب یلدا

ژله شیر با کرم وانیلی :1 لیوان شیر رو با 2-3 ق غ شکر میجوشونی از رو گاز برمیداری، کمی وانیل و نصف بسته خامه اضافه میکنی و خوب مخلوط میکنی تا یکنواخت بشه. بعد 3 ورق ژلاتین آب شده رو کاملا باهاش مخلوط میکنی.


بیشتر بدانید : ژله انار لایه ای با پاناکوتا، دسر شب یلدا

بیشتر بدانید : شب یلدا : ژله چوبی هندوانه، یک دسر شیک و آسان برای میهمانی شب یلدا

بیشتر بدانید : طرز تهیه ژله هندوانه ای برای شب یلدا


گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : mamisite.com