10 نکته برای امنیت کودک در فضای مجازی
 اولین تجربه بسیاری از نوجوانان از اینترنت، استفاده آن ها از شبکه های اجتماعی است. متاسفانه در صورت نبود آگاهی، استفاده از این شبکه ها در این گروه سنی، می تواند با اشتباهات زیاد و عوارضی جدی همراه باشد

نکته هایی برای امنیت کودکان در دنیای مجازی

اولین تجربه بسیاری از نوجوانان از اینترنت، استفاده آن ها از شبکه های اجتماعی است. متاسفانه در صورت نبود آگاهی، استفاده از این شبکه ها در این گروه سنی، می تواند با اشتباهات زیاد و عوارضی جدی همراه باشد. به همین دلیل در این مقاله به نکاتی که لازم است نوجوانان در زمان استفاده از شبکه های اجتماعی به آن توجه داشته باشند، انداخته ایم.

به صورت کلی، هر چند همراهی با نوجوانان برای این که بتوانند استفاده ایمنی از شبکه های اجتماعی داشته باشند، ضروری است اما در عرصه عمل، این کار چندان آسان نیست. برای این کار والدین در کنار صبر و حوصله، باید اطلاعات کافی و به روزی نیز داشته باشند. نکاتی که در ادامه مطرح می شود، می تواند به شما کمک کند تا کارآمدی بیشتری در این زمینه داشته باشید.

بیشتر بدانید : 14 قانون بین المللی استفاده کودکان از اینترنت

 10 نکته برای امنیت کودک در فضای مجازی
نکته هایی برای امنیت کودکان در دنیای مجازی, 10 نکته برای امنیت کودک در فضای مجازیبیشتر بدانید : اینترنت را چگونه برای دانش آموزان امن کنیم؟

بیشتر بدانید : چگونه در فضاهای اینترنتی از کودک مان محافظت کنیم؟


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: khorasannews.com