این موضوع که با عشق ازدواج کنیم چندان اهمیتی ندارد زیرا بسیاری از زوج‌های موفق بعد از ازدواج عشق بینشان به وجود آمده است مهم این است که :
 

 
در این مقاله قصد داریم این رازها را برای شما فاش کنیم . این موضوع که با عشق ازدواج کنیم چندان اهمیتی ندارد زیرا بسیاری از زوج‌های موفق بعد از ازدواج عشق بینشان به وجود آمده است مهم این است که :
 
 عشقی که بین شما و نامزدتان به وجود می‌آید را به خوبی بتوانید در دراز مدت حفظ کنید .
 
 
در همین راستا توصیه هایی برای شما داریم :
 
1- بخاطر علاقه ای که به اطرافیانتان دارید با بروز کوچکترین مشکلی با اطرافیان از او ناراحت نشوید و به نامزدتان پرخاش نکنید
 
2- در زندگی قهرمان کسی است که با مشکلاتی که بر سر راهش قرار می‌گیرد به درستی بجنگد نه اینکه با رسیدن کوچکترین مشکلی بگریزد ; شما مجهز به بزرگترین سلاح برای مبارزه هستید ، سلاح شما عشق‌تان است . از این سلاح به خوبی استفاده کنید تا بتوانید بر مشکلات‌تان غلبه کنید .
 
3- در زندگی‌های مدرن امروزی که هر دو زوج برای تامین مخارج زندگی باید شاغل باشند و هر دو در محیط بیرون نیز کار کنند ، فرصت این که دو زوج یکدیگر را ملاقات کنند بسیار کم است ، پس توصیه می‌کنیم در این فرصت محدود و کم به جای این که با نامزدتان به نزاع یا دعوا برخیزید بهتر است با یکدیگر در محیطی کاملا آرام صحبت کنید تا بتوانید هم خستگی یک روز کاری را از تنتان بیرون کنید و هم این که برای یک روز کاری دیگر نیز آماد شوید .
 
4- همیشه سعی کنید به صحبت‌های نامزدتان با اشتیاق کامل گوش دهید تا او برای این که با شما صحبت کند تمایل بیشتری داشته باشد . نه این که هنگامی که نامزدتان با شما صحبت می‌کند کاملا بی تفاوت باشید یا این که برای مثال خمیازه بکشید ، خمیازه کشیدن شما بزرگترین توهینی است که ممکن است به نامزدتان داشته باشید زیرا با خمیازه‌تان به او می‌گویید : که از صحبت‌ها و حرف‌های تو خسته شده ام ، فکر نمی کنی که بهتر است به صحبت‌های پوچ ات پایان دهی ؟؟ آیا مشاهده می‌کنید با یک حرکت کوچک چقدر می‌توانید معانی منفی به نامزدتان منتقل کنید .
 
5- زمان‌هایی در زندگی هر شخصی فرا می‌رسد که دوست دارد تنها باشد ، تمایل دارد که با افراد دیگر کم تر صحبت کند ; در این مواقع به نامزدتان پرخاش نکنید ، اجازه دهید او مدتی در تنهایی خود باشد اما اجازه ندهید این عزلت نشینی به درازا بکشد زیرا در این صورت عواقب وخیمی برای نامزدتان به دنبال دارد .
 
6- با یاد آوری خاطره‌های عاشقانه‌تان ، در طولانی کردن مدت رابطه‌تان بکوشید . شما اگر می‌خواهید تا آخر عمرتان مانند دو فرد عاشق زندگی کنید هر چند وقت با هم به مرور خاطره‌های اول آشنایی‌تان بپردازید.
 
7- بعد از بچه دار شدن هیچ گاه عشقی را که به همسر‌تان دارید با عشقی که به فرزندان دارید جایگزین نکنید ، زیرا بسیاری از خانم‌ها یا حتی آقایان هنگامی که فرزندشان به دنیا می‌آید ، مهر و محبتی که به همسرشان داشته‌اند را فراموش می‌کنند ، علاقه اشان را نثار فرزندان می‌کنند . فرزندان روزی بزرگ می‌شوند ، هر یک ازدواج می‌کنند و به دنبال زندگی خود می‌روند . اگر شما هم چین فردی هستید توصیه می‌کنیم که همین امروز به این کار پایان دهید .
 
8- به نامزدتان ابراز علاقه کنید به طور مستقیم و با صراحت کامل به او بگویید که دوستش دارید . هیچ گاه از این که به نامزدتان بگویید دوستش دارید خجالت نکشید یا پیش خود نگویید اگر به او بگوییم دوستش دارم ، و او به این موضوع پی ببرد دیگر من را مثل سابق دوست نخواهد داشت .
 
9- هیچ گاه در برابر دوستان یا اقوام‌تان همسر یا نامزد خود را بی ارزش نکنید
 
 
10- کتاب‌هایی در رابطه با روابط زن و شوهر بخوانید تا بتوانید اطلاعات خود را گسترش دهید . 
 
تهیه و ترجمه:گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 
مطالب پیشنهادی:
 مردها از ازدواج و همسر آینده خود چه خواسته هایی دارند!
 وقتی مردی شما را بخواهد...
 روشهایی برای پیدا کردن عشق در مکان مناسب !
 یک راه زیرکانه برای شناخت بیشتر نامزدتان!
 توصیه هایی مفید به آقایون تا بیشتر مورد توجه خانمها باشند !
 
 
 

X