چطور یک ریمل خشک شده را به حالت اول برگردانیم؟!
 خشک شدن ریمل یکی از مشکلاتی است که بیشتر خانم ها ممکن است برای شان پیش بیاید و سوالی که پیش می آید این است که ریمل خشک شده را چگونه به حالت اول برگردانیم؟

 روشی برای برگرداندن ریمل به حالت اول

گاهی لوازم آرایش ما به دلیل استفاده نشدن کیفیت اولیه ی خود را از دست خواهند داد برای مثال یک ریمل مخصوصا اگر جنس مرغوبی هم نداشته باشد پس از مدتی خشک و غیر قابل استفاده خواهد شد که...

گاهی لوازم آرایش ما به دلیل استفاده نشدن و یا دیر به دیر استفاده شدن کیفیت اولیه ی خود را از دست خواهند داد برای مثال یک ریمل مخصوصا اگر جنس مرغوبی هم نداشته باشد پس از مدتی خشک و غیر قابل استفاده خواهد شد چرا که همین که برس را داخل ریمل حرکت می دهیم باعث می شود که مواد داخل ریمل در اثر اصطکاک و گرم شدن حالت مایع خود را حفظ کرده و دیگر به بدنه نچسبند تا خشک شوند بنابراین بهتر است اولا همه ی لوازم آرایشهای مایع خود از قبیل ریمل یا رژ لب و کرم پودرهای مایعی که تنها برای مجالس خاص و هر از گاهی  استفاده میشود را در یخچال و بخصوص قسمت بالایی آن نگهداری کنید تا همیشه تازه و قابل استفاده باقی بمانند، رژها در اثر گرمای خانه چه در زمستان و چه تابستان خراب نشوند و ریملها نیز خشک نگردند.

دوما اگر این اتفاق پس از مدتی رخ داد و دیدید که ریملتان با وجود داشتن محتویات داخلش خشک و غیر قابل استفاده شده و محتویاتش به بدنه ی آن چسبیده می توانید از چند قطره چای گرم استفاده کرده و پس از آنکه چای را داخل ریمل ریختید درب آن را بسته و خوب تکان دهید و سپس  به حالت خوابیده روی میز بگذارید و برای هر بار استفاده خوب آن را تکان داده و برسش را چندین و چند بار داخل و خارج کنید تا کاملا مواد جذب برس ریمل شوند.
اگر ریملتان با این عمل باز هم زیاد خوب نشد یکی دوقطره روغن زیتون داخل آن بریزید که این بار حتما حالت خشکی آن را برطرف خواهد کرد.


بیشتر بدانید : کدام ریمل( پلاستیکی، مژه دار، معمولی) برای مژه های شما مناسبتر است؟


چطور یک ریمل خشک شده را به حالت اول برگردانیم؟!
چطور یک ریمل خشک شده را به حالت اول برگردانیم؟!


زهرا پهلوان زاده
 

بیشتر بدانید : ریمل خشک شده تان را مانند روز اول نو کنید!!!

بیشتر بدانید : چگونه ریمل بزنیم که چشم های زیباتری داشته باشیم؟

بیشتر بدانید : ترفندهای پرپشت کردن مژه با ریمل!!

بیشتر بدانید : هشدار جدی، ریمل ضد آب استفاده نکنید!!

بیشتر بدانید : کدام ریمل( پلاستیکی، مژه دار، معمولی) برای مژه های شما مناسبتر است؟

بیشتر بدانید : بهترین شیوه استفاده از ریمل !


تهیه و تدوین : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ