داشتن مو هایی کم پشت و نازک یکی از مشکلات بزرگ خانم ها است. شما هم اگر مو هایی کم پشت و نازک دارید که کف سرتان دیده می شود، می توانید برای جلوی سرتان از این مدل مو ها الکوبرداری کنید

بهترین مدل مو برای خانم هایی که مو های نازک و کم پشت دارند

شما دختر خانم یا خانمی که جلوی موی کم پشت و کمی خالی دارید و یا آنقدر تار موهایتان نازک است که زمینه ی سرتان دیده میشود می توانید با این مدل مو مشکلتان را به راحتی حل نمایید به این ترتیب که از مرکز سر موها را جدا کرده و به سمت جلو سر شانه کنید و روی پیشانی و صورت بریزید و با توجه به اندازه ی جلوی موها چه به شکل چتری کوتاه تا بالای ابرو و یا بلندتر و هر اندازه ی دلخواهی که دوست دارید هم اندازه ی قد موهای جلو آنها را کوتاه کنید، بهتر است برای انجام آن از آرایشگرتان کمک بگیرید.
توجه داشته باشید که موهایی که از مرکز سر آورده اید با اینکه هم اندازه موهای پیشانی زده شده اند اما از آنها خیلی بلندترند که این را می توانید با بالا گرفتن موها از سطح سر مشاهده کنید .
می توانید این مدل را هم صاف و چتری بریزید و هم اگر بلندتر بود کج به گوشه ی صورت مایل کنید که علاوه بر پرشدن موهای کم پشت آنها را با مدلی خاص و جدید درست کرده اید .
بلند یا کوتاه بودن پشت موها تاثیری در پیاده کردن این مدل برای قسمت جلو نخواهد داشت زیرا شما تنها از قسمت بالا و مرکزسر مو جدا می کنید و به دوطرف و پشت سر که می تواند بسته هم باشد کاری ندارید.

بیشتر بدانید : مدل مو های برتر برای خانم هایی که موهای نازکی دارند!

اینطور درست شود تا جاهای خالی خوب پوشانده شود :

مدل مو مناسب برای مو های کم پشت و نازک
مدل مو,مدل مو برای مو های نازک,مدل مو برای مو های کم پشت,بهترین مدل مو برای مو های نازک,بهترین مدل مو برای مو های کم پشت,مدل مو مناسب برای مو های کم پشت و نازک

بهترین مدل مو برای موهای کم پشت و نازک
مدل مو,مدل مو برای مو های نازک,مدل مو برای مو های کم پشت,بهترین مدل مو برای مو های نازک,بهترین مدل مو برای مو های کم پشت,بهترین مدل مو برای موهای کم پشت و نازک

بیشتر بدانید : 10 مدل موی زیبا متناسب با نوع موهای تان

چند نکته برای کسانی که مو های کم پشت و نازک دارند

  1. هیچگاه برای پر نشان دادن جلوی موها پوش دادن را انتخاب نکنید زیرا به مرور باعث ریزش موها خواهد شد.

  2. می توانید بعد از درست کردن موها در جلوی سر در قسمت وسط و مرکز سر از تلهای بافت به رنگ مویتان استفاده نمایید تا هم موها شکیلتر و زیباتر دیده شود و هم در پر نشان دادن مو به شما کمک کند.

  3. موهای نازک و خیلی نرم با رنگ کردن محکمتر و ضخیمتر خواهند شد با توجه به اینکه حتما این کار را با اکسیدانهای ضعیف و تنها به مدت نیم ساعت انجام دهید.

  4. گاهی دکلره و بلوند کردن موهای ضعیف و نازک به ریزش آنها کمک کرده، تاثیر منفی خواهد داشت و باعث بیشتر دیده شدن زمینه ی سرخواهد شد پس توصیه نمی شود.
     
  5. از فر کردن برای پر نشان دادن و یا گلت و صاف کردن در صورت فر بودن آنها بپرهیزید هر کار شیمیایی قوی بر روی مو های ضعیف ریزش آنها را دوچندان خواهد کرد.

  6. از سشوار و اتوی مو کمتر و در مواقع ضروری استفاده نمایید بهتر است برای فرم و حالت دادن به جای موپیچ یا شانه های گرد و زبری که باعث ریزش مو می شوند از بیگودی های نرم و درشت پس از حمام و روی موی نمدار نه خیس استفاده نمایید تا به حالت طبیعی مو صاف شده و فرم بگیرد .
     

زهرا پهلوان زادهبیشتر بدانید : 5 مدل موی زیبا که می توانید در عرض 5 دقیقه درست کنید

بیشتر بدانید : موهای کم پشت نازک تان را پرپشت و ضخیم کنید

بیشتر بدانید : 8 راه برای پرپشت تر کردن موهای کم پشت

بیشتر بدانید : روشهایی برای پر نشان دادن موهای صاف و کم پشت

بیشتر بدانید : چند شینیون راحت و آسان برای شما در منزل !


تهیه و تدوین : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ