مدل‌های آرایشی بسیار زیبایی برای چهره در بهار وجود دارند. سبک مورد علاقه‌ی من اثری از رنگ صورتی روی نقطه‌ای از صورت است. طی مد هفته‌ای نیویورک...
 
مدل‌های آرایشی بسیار زیبایی برای چهره در بهار وجود دارند. سبک مورد علاقه‌ی من اثری از رنگ صورتی روی نقطه‌ای از صورت است. طی مد هفته‌ای نیویورک، تمام طراحان از میچکا گرفته تا لیلیپولیتزر، صورتی را انتخاب کردند و ما با ترکیبی از رنگ کرم و رنگ‌های تند و درخشنده، تازگی بیشتری به آن دادیم.


انتخاب من برای فصل اینها هستند:

چهره‌ی آفتاب سوخته: هر کسی با آرایش برنزه بهتر به نظر می‌رسد. با یک برس رژگونه، قسمت‌هایی از صورت که به طور طبیعی آفتاب سوخته می‌شوند را برنزه کنید: پیشانی،گونه‌ه ،بینی و چانه. رنگ برنزه‌ای انتخاب کنید که حالت گرما را به صورت شما منتقل کند. اگر خیلی نارنجی باشد‌، تیره به نظر می‌رسد، پس یک کم سایه ی آن را روشنتر کنید. سپس کمی صورتی یا سرخ درخشان به صورت خود اضافه کنید.

چشمان درخشان: روشی که برای ایجاد درخشندگی به کار می‌رود این است که ترکیبی از رنگهای تند پیدا کنیم که با آن صورت بین پلک‌های کرم روشن بهتر خودش را نشان بدهد و برای اینکه مات نشود رنگ روشن را روی روشن نزنید.

لب‌های طبیعی: هر خانمی باید یک رژلب خوش رنگ داشته باشد که حتی هنگامیکه آرایش دیگری هم ندارد، عالی به نظر برسد. در این فصل من روی رنگ طبیعی لب دارم کار می‌کنم. ساده بگویم (چون هیچ چیز بدتر از یک خط لب مشخص بین لبها نیست) پس از استفاده از یک رژلب با رنگ کرم، خط لب بکشید. با این روش نیازی نیست برای رژ زدن از پر استفاده کنید.
 
 
تهیه و ترجمه: گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 
 
مطالب پیشنهادی:
آرایش صورت با پوست گندمی ورنگ چشم قهوه ای
بهترین شیوه استفاده از ریمل !
3 آرایش خیره‌کننده برای روزهای زمستانی
توصیه هایی برای تثبیت آرایش روی صورت !
آرایش صورت با پوست سفید و چشم قهوه‌ای !