چگونه خود را زیباتر کنیم !
راههای ساده ای برای زیبا شدن وجود دارد که بسادگی می‌توان بوسیله لوازمی که در منزل در دسترس است به آن دست یافت. می‌توانید بوسیله چیزهای که در آشپزخانه دارید و بدون صرف هزینه روشهای زیر را امتحان کنید

روش های طبیعی برای زیباتر شدن

همه ما دوست داریم بهترین باشیم و تا آنجا که می‌توانیم زیبا به نظر برسیم. اغلب افراد پول زیادی برای خرید محصولات آرایشی و زیبایی و تزئینات خانگی می‌پردازند. راههای ساده ای برای زیبا شدن وجود دارد که بسادگی می‌توان بوسیله لوازمی که در منزل در دسترس است به آن دست یافت. می‌توانید بوسیله چیزهای که در آشپزخانه دارید و بدون صرف هزینه روشهای زیر را امتحان کنید.

بیشتر بدانید : 4 راه زیبایی صورت با روشهای طبیعی

  • برای از بین بردن پف دور چشم، اطراف چشم را با یک قطره روغن کرچک ماساژ دهید.

  • اگر بعد از یک روز کاری چشم‌های شما دچار خستگی شده اند می‌توانید برای رفع خستگی و آرام کردن آن از خیار استفاده کنید. آن را حلفه حلقه کنید و برای مدتی برروی چشمان خود قرار دهید. همچنین می‌توانید از شیر سرد استفاده کنید. یک تکه پارچه کتانی یا پنبه را در شیر سرد اغشته کنید ، آن را برروی چشمان خود قرار دهید و برای مدتی دراز بکشید.

  • قبل از رفتن به رختخواب یک قطره گلاب در چشم خود بریزید، این کار باعث می‌شود خستگی از چشمان شما بیرون رود.

  • برای جلوگیری از ترک لبها ابتدا آن را در مجاورت بخار آب قرار دهید سپس از مخلوط وازلین و عسل برروی لبها استفاده کنید. این کار را 3 روز در هفته تکرار کنید.

  • برای جلوگیری از خشکی لب می‌توانید از مخلوط کف دریا ، شیر پرچرب و گلبرگ‌های گل رز برروی لب استفاده کنید.

  • برای جلوگیری از بوجود آمدن خال و کک و مک برروی دستها که با بالا رفتن سن بوجود می‌آید می‌توانید از لیموترش استفاده کنید. لیمو ترش را قاچ کنید و آن را برروی دست خود بمالید . بعد از 20 دقیقه آن را بشویید. این کار بوجود آمدن لک‌ها را به تاخیر می‌اندازد.

  • برای جلوگیری از ریزش مو نوشیدنی‌هایی بنوشید که حاوی بیوتین ( نوعی ویتامین B ) است. برای مثال موز ، عسل ، ماست و شیر کم چرب حاوی بیوتین هستند. می‌توانید این مواد را با هم مخلوط کنید و برای چند هفته بنوشید.

  • برای درخشندگی بیشتر موها از سرکه استفاده کنید، در آخرین مرحله آبکشی موها را با سرکه بشویید و سپس آبکشی کنید.


بیشتر بدانید : روش های طبیعی را برای زیباتر شدن انتخاب کنید!!

بیشتر بدانید : با طب سنتی جوان و زیبا بمانید!!

بیشتر بدانید : روش های زیبا شدن، این بار بدون مواد شیمیایی!!

بیشتر بدانید : 7 راه جدید برای زیباتر کردن چشم

بیشتر بدانید : زیبایی صورت تان را با 10 روش طبیعی برای همیشه حفظ کنید


گردآوری:گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع:ashena.ir