برجسته کردن لب مانند لب های کایلی جنر!!
داشتن لب‌های پر مثل کایلی جنر، به این معنا نیست که باید ثروتتان را برای محصولات زیبایی خرج کنید! در واقع، شما می‌توانید با یک رژیم زیبایی درست، همان ظاهر کایلی جنر را داشته باشید.

کایلی جنر برای داشتن لب هایی برجسته، از پر کننده‌های موقتی لب مثل ژوودرم و رستلین استفاده می‌کند. این فیلرها به طور کلی شش تا نه ماه دوام داشته و هزینه ای حدود ۷۰۰ تا هزار دلار در هر تزریق به همراه دارند. با وجود اینکه فیلرهای موقت لب مطمئن‌تر و قابل اعتمادتر از روش‌های دیگر مثل تزریق چربی و ایمپلنت لب هستند، اما با توجه به بررسی‌های منتشر شده در مجله جراحی پوست و زیبایی در سال ۲۰۱۵ آنها نیز می‌توانند عوارضی مانند کبودی، تورم، تغییر رنگ پوست، ندول و جمع شدن بصورت توده ای در لب به همراه داشته باشند!

چگونه به صورت طبیعی لب‌های برجسته داشته باشیم؟

نیازی نیست برای داشتن لب‌هایی برجسته مثل کایلی جنر، هزینه زیادی صرف کرده و یا ریسک کنید. چند استراتژی ساده‌ی زیبایی می‌تواند به شما کمک کند.

بیشتر بدانید : می خواهید ساده ترین راه برجستگی لبها را هنگام آرایش بدانید؟!

از وسایل و ابزارهای افزایش حجم لب استفاده کنید

ابزارهای افزایش حجم لب انقدر کوچکند که می‌توانید آنها را در کیف دستی‌تان حمل کنید. این ابزارها، لب‌های شما را بدون نیاز به تزریق فیلر برجسته می‌کنند. با این ابزار، می‌توانید خودتان با استفاده از روش مکش، لب هایتان را برجسته کنید! براحتی در کیف آرایشتان قرار می‌گیرند و قبل از استفاده از محصولات زیبایی، می‌توانید از آنها استفاده کنید.

 

از روغن نعناع استفاده کنید

مالیدن روغن نعناع به لب‌هایتان یک راه طبیعی برای افزایش برجستگی لب‌هایتان است. چرا که این روغن، موجب تحریک پوست لب شده و تورمی خفیف به همراه قرمزی ایجاد می‌کند. یک مزیت اضافی این است که لب‌هایتان بعد از استفاده از این روغن، بوی تازگی و طراوت بیشتری می‌گیرد.

 

با خط لب خلاق باشید، بیشتر از خط طبیعی لبتان بکشید

دور لب‌هایتان را خط لب بکشید تا برجسته‌تر و بزرگتر بنظر برسند. رنگی را انتخاب کنید که کمی تیره‌تر از رژ لب اصلی‌تان باشد. کمی بالاتر از خط اصلی لبتان بکشید تا برجستگی لب‌های طبیعیتان بیشتر شود.

 

رنگ رژ لبتان را هوشمندانه انتخاب کنید

انتخاب درست رنگ رژ لب، کلید دیگری برای داشتن لب‌های برجسته‌تر است. و همچنین اجتناب از رنگ‌های تیره. در عوض، از رنگ‌هایی با تناژ صورت مانند خانواده صورتی انتخاب کنید تا برجستگی لب‌های طبیعیتان را افزایش دهید.

 

از برق لب برجسته کننده استفاده کنید

حجم لبتان را با استفاده از یک برق لب طبیعی کامل کنید. برق لب، منعکس کننده نور است و توهم داشتن لب‌هایی برجسته را القا می‌کند. برق لب‌های صورتی روشن و یا هلویی انتخاب کنید. ترجیحا مدل‌هایی که برای برجسته کردن لب‌هایتان، مواد مخصوص داشته و کمی لب‌ها را می‌سوزانند!بیشتر بدانید : برجسته کردن لب با 3 راه سادهگردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : fitnessmagazine.ir