همانطور که قول داده بودیم در این مقاله برای شما دوستان همیشگی سیمرغ انواع مدلهای موی بلند که در سال 89 حرف اول را می زنند را تهیه کرده ایم تا شما بر اساس فرم وحالت مو ی خود مدل مورد علاقه تان را انتخاب کنید...
 همانطور که قول داده بودیم در این مقاله برای شما دوستان همیشگی سیمرغ تصاویری از انواع مدلهای موی بلند که در سال 89 حرف اول را می زنند را تهیه کرده ایم تا شما بر اساس فرم و حالت مو ی خود مدل مورد علاقه تان را انتخاب کنید.
قبل از آنکه به تصاویر بپردازیم لازم است بدانید که اصل مدل موهای بلند امسال صاف و یکدست بودن آنها در پشت سر و برای دختران جوان چتری تا روی ابرو در قسمت جلو و برای کسانی که چتری دوست ندارند کج یکدست تا زیر گونه است .
شما که موهایتان از سال گذشته با کوتاهی لیر و نوکهای تیز بلند شده و برای یکدست کردن آنها خیلی موهایتان کوتاه خواهد شد بهتر است تنها نوک آنها را با قیچی توسط آرایشگرتان صاف و یکدست کرده و از تیزی و لیری خارج سازید و با اتوی مو آنها را صاف و یکدست نمایید.
این چتری گاهی تا روی گوشها نیز ادامه دارد :
 
موهای چتری با بلندی صاف و یکدست همراه با رنگ موی خاص بلو بلک ( blue black )
برای شما که چتری دوست ندارید کج یکدست تا زیر گونه
این درست همان مویی است که برای یکدست شدن خیلی کوتاه خواهد شد پس تنها تیزی نوک آنها را گرفته صاف و یکدست لخت کنید :
 می توانید بعد از لخت کردن موها البته با سشوار چند لایه از موهای کوتاهتر رویی را با بابلیس ویو کنید فقط چند لایه از روی آنها را :
این هم مدلی خاص با چتری کج و مصری یکطرفه که ترجیحا دوست داریم مدل آن را ببینیم تا روی موی خود پیاده کنیم:
زمانی که موی یکدست و صاف را برای موهای کم پشت خود نمی پسندید لیرهای تیز با تیغ ممکن است شما را راضی تر کند و اینجاست که مد حرفی برای گفتن نخواهد داشت : 
در سال گذشته موهای خورد و لیر شده طوری درست می شد که قسمتهای پشت سر و لیرهای روی مو همه از رو و تنها دو طرف صورت از زیر و به داخل سشوار کشیده می شد اما امسال بهتر است این لیرها حتی کوتاه و بلند همه از زیر سشوار کشیده شوند :
اگر موهای فر بلند دارید و یا آنها را فر کرده اید بهتر است از خورد کردن آنها بپرهیزید و آنها را یکطرف صورت هم اندازه و یکدست کج بیندازید :
« وقتی از زیبایی که در قالب مد برایم میسازند لذت نمی برم  خود براساس ملیتم آن را زیبا تر می سازم »
تهیه و گردآوری :گروه سبک زندگی سیمرغ - زهراپهلوان زاده
www.seemorgh.com/lifestyle
 اختصاصی سیمرغ