مرد شیشه ای که همسرش را به خاطر سوء ظن در روز تولد او به قتل رسانده بود، هفته آینده در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می شود.


20 تیرماه امسال مردی با مراجعه به کلانتری 129 جامی مدعی شد همسرش را در خانه خفه کرده است.

در ادامه تیمی از ماموران راهی خانه این زوج در خیابان جمهوری شده و پس از ورود با جسد هایده 40 ساله روبرو شدند که آثار کبودی بر روی گردنش مشاهده می شد.

بر روی دیوارهای خانه نیز مطالبی نوشته شده بود که نشان می داد این مرد به خاطر سوء ظن همسرش را به قتل رسانده است.

در ادامه با حضور کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی و بازپرس ویژه قتل تهران تحقیقات جنایی برای مشخص شدن جزئیات این جنایت آغاز شد.

متهم در بازجویی های مقدماتی به ارتکاب قتل اعتراف کرد و گفت: من اعتیاد به مواد مخدر شیشه دارم . مدتی بود تصور می کردم که هایده به من خیانت می کند و این موضوع بدجور مرا آزار می داد. روز حادثه تولد هایده بود برای او جشن تولد گرفتم و شام را با هم بیرون خوردیم وقتی به خانه برگشتم با مصرف شیشه دوباره آن توهم به سراغم آمد . برای پایان دادن به این وضع نیمه های شب همسرم را با دست خفه کردم. بعد هم با فرزندانم که در خارج از کشور زندگی می کنند تماس گرفته و موضوع را به آنها گفتم. صبح همراه برادرم به کلانتری آمده و خود را تسلیم کردم.

پس از اعترافات متهم و بازسازی صحنه قتل از سوی او بازپرس دادسرای جنایی تهران برای مرد شیشه ای به اتهام قتل همسرش قرار مجرمیت صادر کرد که با تایید قرار مجرمیت و صدور کیفرخواست پرونده برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. مرد جنایتکار هفته آینده در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران محاکمه خواهد شد.

هشدار

دکتر مجید ابهری آسیب شناس اجتماعی در این رابطه می گوید یکی از عوارض مصرف ماده مخدر شیشه ایجاد توهم در فرد مصرف کننده است به طوری که شاهد هستیم اغلب معتادین شیشه اقدام به قتل بستگان درجه یک خود کرده و پس از دستگیری مدعی می شوند که به آنها سوء ظن داشته اند. اثرات مواد مخدر صنعتی بر روی مغز چندین برابر مواد مخدر سنتی است و خانواده ها باید نظارت بیشتری بر روی رفتار و ارتباط های فرزندان خود داشته باشند.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: mehrnews.com


مطالب داغ سایر بخشها:
تعرض سه زورگیر به دختران جوان
قالیباف: چالش مدیریتی این روزگار را برسر اقتصاد ما آورده است
تعیین مزد ملی برای سال 92 قطعی شد/ اختصاص سبد ویژه کالایی به کارگران
رهبر کره شمالی پدر شد
جولان مرد اسپانیایی با سر بریده در خیابان
 
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X