سخنگوی سازمان امداد و نجات از محبوس‌شدن پنج زن که با بی‌توجه به هشدار ماموران راهداری به محور مسدود شده‌ وارد شدند، خبر داد.

حسین درخشان در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح حادثه محبو‌س‌شدن پنج زن در محور پونل به خلخال، گفت: در ساعت 10 صبح امروز وقوع یک فقره حادثه در محور پونل به خلخال به مرکز فوریت‌های امدادی 147 اعلام شد.

وی با بیان اینکه با توجه به نوع گزارش دریافتی مبنی بر محبوس‌شدن پنج زن در محور پونل به خلخال که پیش از این نیز به علت ریزش کوه از سوی ماموران راهداری مسدود شده بود، گفت: یک تیم از امدادگران کوهستان شامل شش امدادگر بلافاصله به محل حادثه اعزام شد.

درخشان با بیان اینکه با حضور امدادگران، مشخص شد که این زنان که سوار یک دستگاه پژو 405 بوده‌اند، بی‌توجه به هشدار ماموران راهداری به محور مسدود شده پونل به خلخال وارد شده‌اند، گفت: این زنان در حال حرکت بودند که ناگهان بهمن ریزش کرد و علاوه بر ریزش کوه، ریزش بهمن نیز مسیر آنان را برای ادامه حرکت مسدود کرد.

وی با بیان اینکه بر اساس آخرین گزارش‌های دریافتی، این زنان زنده هستند، گفت: تلاش ماموران راهداری برای برداشتن بهمن و کوه ادامه دارد و همچنین امدادگران تلاش دارند با عبور از راه‌های میان‌بر به محل برسند.گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: fararu.com


مطالب داغ سایر بخشها:
ورود سامانه بارشی به غرب کشور از روز جمعه
مهمترین عناوین روزنامه های صبح امروز (91/12/02)
تغییر قیمت مسکن 24 ساعتی شد/ جدول
وعده هسته ای پوتین به اردن
مردم گرفتارند عده‌ای دلخوش آمارند!
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین خبر ها

 
X