دو دختری که پسران را برای کشتن به خانه اش می کشاندند دستگیر شدند.


این دو در "ایلی نویز" آمریکا پسران را با ترفند و فریب به خانه ای می کشاندند و پس از قتل آنها اجسادشان را در گوشه ای پنهان میکردند.

این جنایت هولناک با کشف اجساد دو پسر در خانه دختر 18 ساله ای به نام "الیسا آر ماسارو" کشف شد و در بازجویی از او اطلاعاتی بدست آمد تا سه همدست او را هم که یک دختر بنام "جاشوآ اف مینر" 24 ساله و دو پسر بنامهای "بتانی ال مک کی" 18 ساله  و "آدام لاندرمان" 19 ساله دستگیر شوند.

طبق شواهد به دست آمده و نظرات کارشناسان این دختر 18 ساله از کودکی دچار نوعی جنون بوده و به گفته یکی از دوستانش در بچگی از آرزوی کشتن پسران صحبت می کرد.

دو جوانی که اجسادشان پیدا شده، دو پسر سیاهپوست 22 ساله بودند که هر دوی آنها از 5 سال پیش از این جنایت ارتباط نزدیکی با یکدیگر داشته اند.

سخنگوی پلیس گفته اجساد دو قربانی در حالی کشف شده که نیمی از بدن شان در اثر ماندگی فاسد شده بود.

یکی از همدستان این دختر قاتل فرزند یک افسر پلیس آمریکا است که از چند ماه قبل در جریان یک مهمانی با این دختر و دو دوستش آشنا میشود.
 

"مایک ترافون" افسر ویژه این پرونده گفت: این کشتار وحشیانه ترین و نفرت انگیزترین جنایتی است که در طول 27 سال خدمتم با آن روبه رو شده ام،نه تنها یادآوری صحنه جنایت در جایگاه یک پلیس حالم را بد می کند، بلکه به عنوان یک انسان این بی حرمتی را به هیچ وجه نمی توانم تحمل کنم.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: jamnews.ir


مطالب داغ سایر بخشها:
 کاهش چشم گیر قیمت خودرو
سفر یک میلیون ایرانی به عتبات عالیات در سال 91
ایران جزء 10 کشور برتر معدنی دنیا
جوان چاه‌کن جان خود را از دست داد
تاثیر انتخابات ریاست‌جمهوری بر بازارمسکن
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X