اعضای شورای شهر صفاشهر در استان فارس به علت دخالت و تحریک مردم و حمله 700 نفر از مردم منطقه به معدن دهبید بازداشت و روانه زندان شدند.

اعضای شورای شهر صفاشهر در استان فارس به علت دخالت و تحریک مردم و حمله 700 نفر از مردم منطقه به معدن دهبید بازداشت و روانه زندان شدند.

سایت های مختلف خبری با اعلام این خبر نوشتند: «در حادثه حمله به معدن سنگ دهبید بیش از ده‌ها میلیارد تومان به تجهیزات و تاسیسات متعلق به بخش خصوصی خسارت وارد شد.

در این حمله صدها نفر بدون توجه به اخطارها و هشدارهای ماموران نیروی انتظامی و نظارتی وارد محوطه کارگاهی این معدن شدند و بعد از تخریب اماکن و ساختمان‌های محوطه اقدام به تخریب معدن و تجهیزات و ماشین‌آلات سنگین و با ارزش مستقر در آن کردند و بسیاری از آن را به آتش کشیدند و مدیران و کارگران مستقر در معدن را مورد ضرب و شتم قرار دادند که با کمک نیروی انتظامی چند نفر از مرگ حتمی نجات یافتند.

در بررسی نهادهای نظارتی و انتظامی، نقش اعضای شورای شهر صفاشهر در تحریک مردم با انتشار بیانیه و اطلاعیه دعوت به تجمع و اعتراض، احراز شد و به دستور مراجع قضایی اعضای شورای شهر بازداشت شده و برای بازجویی و رسیدگی و بررسی بیشتر در زندان به سر می‌برند.»


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

مطالب داغ سایر بخشها:
تعیین تکلیف نرخ ارز آزاد تا دو هفته دیگر
لاریجانی كدام گزینه را ترجیح می‌دهد؟
شورای نگهبان فهرست معتمدان را تائید کرد
گیاهان منبع برق می‌شوند!
نرخ انواع ارز در مرکز مبادلات اعلام شد
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین خبر ها

 
X