پرونده زن تبهکار و مرد مورد علاقه اش که اسیر عشق سیاه شدند و شوهر او را کشتند امروز روی میز رئیس شعبه 74 دادگاه کیفری تهران قرار گرفت.

به گزارش ایسکانیوز، شامگاه 23 خرداد 85 با پیدا شدن جنازه سوخته ای در محور قدیم «تهران -کرج» تلاش پلیس برای شناسایی قربانی و ردیابی جانی یا جانیان آغاز شد.
16 آبان همان سال مردی به دادسرای جنایی پایتخت رفت و از ناپدید شدن برادرش «حسین» خبر داد.
وی گفت : پنج ماه بود هیچ خبری از برادرم نداشتم تا این که دیشب یک مرد ناشناس تماس گرفت و گفت «حسین» قربانی اختلاف با همسرش «زهره» شده است و حالا من به این زن مشکوکم.
به دنبال این ادعا و نشانی هایی که برادر «حسین» ارائه داد جنازه سوخته ، شناسایی و تحقیق پلیس وارد مرحله تازه ای شد.سپس «زهره» تحت نظر قرار گرفت و در بازجویی ها مهر سکوت بر لب زد.
بازجویی از «نگار» دختر هفت ساله «زهره» اما سرانجام دست مادرش را رو کرد و راز جنایت خانوادگی بر ملا شد:«مامانم مدتهاست با غریبه ای به نام امیر رابطه دارد.»
نگار کوچولو که از شدت ترس به خود می لرزید ادامه داد: «آن شب وقتی بابام خواب بود امیر به خانه ما آمد و با مامانم به جان او افتادند. بعد امیر ، جنازه بابام را با خودش برد و مامانم یک فرش را که خونی شده بود شست.
با این رازگشایی تکان دهنده ، زهره دستیگر شد اما همچنان منکر دخالت در جنایت بود.درآن بین ، بررسی موشکافانه فهرست (پرینت) گفت و گوهای تلفنی او با «امیر» هیچ راه فراری برایش باقی نگذاشت.
در نتیجه «امیر» که سرگرم تهیه مقدمات سفر بود در خیابان «نبرد شمالی» ردیابی و دستگیر شد و چون
تمامی راه های گریز را به روی خود بسته دید به ناچار لب به اعتراف گشود:«با زهره در خیابان آشنا شدم. می گفت قصد طلاق دارد.بدجوری به او علاقه مند شدم و قول ازدواج دادم.همچنین قرار گذاشتیم من سرپرستی نگار را هم به عهده بگیرم.»
جانی 35 ساله ادامه داد : نقشه جنایت را با زهره کشیدیم.آن شب به خانه «حسین» رفتم و با چاقو چند ضربه به گردنش زدم.بعد جنازه را در صندوق عقب گذاشتم و در جاده قدیم کرج آتش زدم اما باور کنید «زهره» دستی در جنایت نداشت.
«زهره» نیز در ادامه بازجویی ها جرم های خود را گردن گرفت و با «امیر» به بازسازی صحنه جنایت پرداخت.گزارش ایسکانیوز می افزاید، امروز پرونده جانیان به شعبه 74 دادگاه کیفری تهران فرستاده شد و
جانیان در شرایطی محاکمه علنی می شوند که هنوز قیم «نگار» تعیین نشده است.بر همین اساس ، قرار است نماینده دادستان برای مجرمان درخواست حکم قصاص نفس (مرگ) کند