دستگیری در صحنه سرقت
دزد ناشی که به بانک دستبرد مسلحانه زده بود، وقتی صدای آژیر خطر به صدا درآمد پا به فرار گذشت که از سوی مشتریان دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ساعت 14 و 20 دقیقه دیروز از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 ،دستگیری سارقی مسلح در بانک شعبه هرمزان به کلانتری 134 شهرک قدس اعلام شد .

با حضور مأموران کلانتری مشخص شد فردی به نام "محمدرضا " 54 ساله از سوی شهروندان و مشتریان بانک دستگیر ، دست های وی با طناب بسته و روی صندلی قرار داده شده و یک قبضه اسلحه کمری همراه 10 گلوله جنگی نیز از وی کشف شده است .

با توجه به کشف اسلحه کمری و اعتراف صریح متهم به سرقت از بانک ، پرونده مقدماتی با موضوع "سرقت مسلحانه" تشکیل و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

رئیس شعبه بانک در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ساعت 14 و 20 دقیقه با صدای فریاد سارق متوجه حضور او در بانک شدیم . سارق یک عدد ساک دستی سبز رنگ روی میز معاون شعبه قرار داد و با تهدید پرسنل اعلام کرد : "هرچه پول دارید داخل ساک بریزید" . بلافاصله پدال آژیر خطر را فشار دادم که به محض به صدا درآمدن صدای آژیر ، سارق از بانک خارج و فرار کرد . با تعقیب دو نفر از مشتریان بانک ، آنها موفق به دستگیری سارق شده و پس از دستگیری ، سارق را به داخل بانک منتقل کردند .

معاون شعبه بانک نیز در اظهارات خود به کارآگاهان گفت : فرد مسلحی وارد شعبه شد و با داشتن دستکش سفید ، کلاه سرمه ای و ماسک سفید بر صورت ، با تهدید اسلحه از من و همکاران خواست تا هرچه پول در اختیار داریم برایش در داخل ساک بریزیم که بعد از به صدا درآمدن دزدگیر شعبه ، سارق از بانک متواری شد.

یکی از مشتریان بانک که به عنوان ارباب رجوع در بانک حاضر و در دستگیری سارق حضور داشت ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ابتدا متوجه سرقت نشده بودم . هنگامی که سارق اسلحه را به روی بنده کشید ، با تهدید پرسنل بانک اعلام داشت که "هرچه پول دارید ، در داخل ساک بریزید" و در ادامه از مشتریان بانک خواست تا روی زمین بخوابند . در حالیکه بر روی زمین خوابیده بودم ، ناگهان صدای آژیر به صدا در آمد و سارق به سرعت از بانک خارج شد . من به همراه یکی دیگر از مشتریان بانک به دنبال سارق رفته و سرانجام موفق به دستگیری وی شدیم .

سرهنگ کارآگاه آریا  حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی  پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در ادامه اعلام این خبر گفت : با توجه به اظهارات کارکنان ، مشتریان بانک و بررسی تصاویر به دست آمده از دوربین های مداربسته داخل بانک که صحنه سرقت را از زوایای مختلف ثبت کرده بودند ، متهم به سرقت از بانک اعتراف کرد .

وی در پایان این خبر گفت : با انجام تحقیقات اولیه از سوی کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی و اعتراف صریح متهم در خصوص اقدام به سرقت مسلحانه ، قرار قانونی از سوی مقام قضایی صادر و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع: isna.ir


مطالب داغ سایر بخشها:
هزینه سنجش هر کلاس اولی =8 هزار تومان
کارگری که صاحب کارش را آتش زد، قصاص شد
جدول گرانترین تلویزیون های بازار
طرح زوج و فرد تغییر می کند!
برای وام ازدواج فقط 12 روز فرصت دارید
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
 
X