میزبانی که در مراسم آشتی کنان، مهمان خود را کشته بود در آخرین جلسه بازپرسی به ارتکاب جنایت و صرف مشروبات الکلی اعتراف کرد...
۲ دوست که به خاطر برخی اختلافات جزئی مدتی با هم قهر بودند با وساطت دیگر دوستانشان اختلافات را کنار گذاشتند تا دوستی آنها دوباره برقرار شود. آنان برای فراموش کردن کینه ها، طی تماس تلفنی با یکدیگر قرار گذاشتند تا برای کنار گذاشتن خصومت ها، مراسم آشتی کنان را در منزل یکی از آنان به نام (ج-ق) برگزار کنند.

نیمه های خرداد بود که ۳ دوست به منزل میزبان واقع در خیابان آیت ا... عبادی مشهد رفتند. میزبان که جوان ۲۹ ساله ای بود با ورود دوستانش هندوانه ای را برید و قلیانی را برای آنها چاق کرد و مقداری مشروبات الکلی را که قبلا تهیه کرده بود، کنار هندوانه گذاشت.

دقایق مراسم آشتی کنان با شوخی و خنده دوستان سپری می شد و هر کدام از آنان برای خنده دیگران سخنی می گفت. در این میان شوخی یکی از آن ها به مذاق دیگری خوش نیامد و همین موضوع به درگیری لفظی منجر شد.

میزبان که به شدت عصبانی شده بود در یک لحظه کاردی را از داخل هندوانه بیرون کشید و با تهدید دوستش از او خواست که ساکت باشد! اما خشم او به این جا ختم نشد و ناگهان چاقو را به طرف دوست ۲۵ ساله اش پرت کرد و شاهرگ گردن او را برید. دوستان دیگر وحشت زده دستمالی را برای جلوگیری از خونریزی روی گردن جوان ۲۵ ساله گذاشتند و پیکر مجروح وی را به منزل بردند.

برادر جوان مجروح با دیدن وضعیت خطرناک برادرش بلافاصله او را به بیمارستان قائم(عج) برد اما جوان ۲۵ ساله به دلیل شدت خونریزی به کما رفت.

این گزارش حاکی است: در پی اعلام شکایت خانواده جوان ۲۵ ساله پرونده ای در شعبه ۲۰۳ مجتمع قضایی امام خمینی(ره) تشکیل شد و متهمان به دستور قاضی صحراگرد تحت تعقیب قرار گرفتند.

با صدور دستورات ویژه از سوی مقام قضایی، ماموران کلانتری شهید هاشمی نژاد عملیات دستگیری ضارب و دیگر مظنونان را آغاز کردند اما بررسی ها نشان داد که جوان ضارب به استان قم گریخته است. از سوی دیگر و با گذشت ۹ روز از این ماجرا، مجروح حادثه در بیمارستان جان سپرد و بدین ترتیب پرونده نزاع رنگ جنایت به خود گرفت.

با توجه به اهمیت موضوع، قاضی صحراگرد که نظارت مستقیمی بر عملیات پلیس داشت دستور ورود به مخفی گاه متهم را صادر کرد اما قبل از آن که ماموران به مخفی گاه متهم در استان قم عزیمت کنند او به دلیل عذاب وجدان به مشهد بازگشت و در چنگ عدالت گرفتار شد.

متهم این پرونده جنایی در آخرین جلسه بازپرسی در مقابل مقام قضایی به ارتکاب جنایت اعتراف کرد و گفت: من قصد کشتن او را نداشتم و می خواستم با تهدید چاقو، دوستانم را ساکت کنم. وی اضافه کرد: پس از آن که ضربه ای به گردن دوستم زدم ترسیدم و به جمکران فرار کردم.

بنابراین گزارش، پس از اعترافات متهم و تکمیل تحقیقات قضایی، کیفرخواست این پرونده جنایی ازسوی قاضی صادر شد و به زودی عامل این جنایت در دادگاه کیفری استان خراسان رضوی پای میز محاکمه می نشیند.
گردآوری : گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:khorasannews.com

مطالب پیشنهادی :
عکسهای برهنه بازیگر جوان در اینترنت
زخم دلخراش یک زن در جنگ سودان + عکس
ایران به دبیر کل سازمان ملل متحد نامه نوشت
دروغ گفتن تا رضایت بگیرند
زنان در زندان آمریکا +تصاویر
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
پربیننده ترین اخبار
 
X