دستگیری سارق حرفه‌ ای خودرو در تهران
رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو و کشف یک قبضه سلاح گرم خبر داد

دستگیری سارق حرفه‌ای خودرو و کشف یک قبضه سلاح گرم

سرهنگ کارآگاه "کرم یوسفوند" بیان داشت: ساعت۰۹:۴۰ یازدهم شهریور ماه کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده خیابان دماوند نرسیده به ترمینال شرق به یک دستگاه خودرو سانتافه با پلاک دست نویس به شماره به همراه یک نفر راننده که به صورت پارک شده بوده مظنون می شوند.

وی عنوان کرد: در ادامه کارآگاهان با استعلام پلاک خودرو از مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی متوجه می شوند که این پلاک مربوط به خودروی توسان مشکی رنگ و فاقد سابقه می باشد. فلذا کارآگاهان با هماهنگی مرکز و رعایت اصل غافلگیری راننده به اسم خسرو را بدون هیچگونه خسارتی دستگیر می کنند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با دستگیری راننده سانتافه کارآگاهان اقدام به بررسی ارکان شناسایی خودرو کرده و مشخص گردید دارای سابقه سرقت به تاریخ بیست و چهارم تیر ماه از کلانتری ۱۰۴ عباس آباد می باشد که پس از بازرسی از داخل خودرو نیز یک قبضه اسلحه کمری به همراه ۹ تیر جنگی ، ۴ عدد پلاک اصیل مربوط به خودروهای متفاوت و یک قبضه چاقو در زیر صندلی شاگرد کشف می گردد

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: در بررسی سوابق متهم مشخص شد دارای سابقه متعدد سرقت تلفن همراه ، سرقت تجهیزات مخابراتی و مواد مخدر می باشد.

سرهنگ یوسفوند در پایان گفت: نهایتا مراتب سریعا به مرکز پیام اطلاع و گزارشی در این خصوص تنظیم و خودرو به پارکینگ هدایت و متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل پایگاه سوم پلیس آگاهی شد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: ilna.ir