مرد خشمگین روی همسر و فرزندش اسید پاشید
دعوای زن و شوهر با یکدیگر به قهر زن از خانه منجر شد اما مرد که به‌شدت خشمگین شده بود برای انتقام‌جویی دست به اسیدپاشی زد.این حادثه صبح (دوشنبه) در یکی از مناطق تهران رخ داد

اسید پاشی مرد خشمگین روی همسر و فرزندش

حدود ساعت 10 صبح بود که به پلیس خبر رسید زنی به همراه پسر 12ساله‌اش هدف اسیدپاشی قرار گرفته و از ناحیه دست و پا و صورت آسیب دیده و راهی بیمارستان شده‌اند. عامل این اسیدپاشی کسی نبود جز پدر خانواده که پس از این اتفاق فرار کرده بود.

هنوز به‌درستی مشخص نبود که انگیزه مرد اسیدپاش چه بوده است تا اینکه تیمی از مأموران پلیس آگاهی با دستور قاضی محمد حسین زارعی، بازپرس جنایی تهران وارد عمل شدند و با انجام تحقیقات جزئیات تازه‌ای از این حادثه به‌دست آوردند.

بررسی‌ها نشان می‌داد که مرد اسیدپاش حدودا 50ساله، شب قبل از حادثه با همسر 45ساله خود به‌خاطر دخترشان که به‌تازگی نامزد کرده بود درگیر شده بودند. آنطور که شاهدان می‌گفتند دختر خانواده با نامزدش بیرون رفته بود و پدر وقتی برگشت به همسرش اعتراض کرد که چرا دخترش دیروقت به خانه برگشته است. زن اما توضیح داد که خودش اجازه داده که دخترش و نامزد او برای شام بیرون بروند اما مرد همچنان عصبانی بود و همین مسئله باعث درگیری زوج میانسال شد.

درگیری آنها ادامه داشت تا اینکه زن به حالت قهر خانه را ترک کرد و به همراه پسر 12ساله‌اش به خانه برادرش رفت. یک روز بعد (روز حادثه) مرد که از قهر همسرش خشمگین بود با یک ظرف اسید به خانه برادرزنش رفت و از همسرش خواست تا به حیاط خانه بیاید. زن به گمان اینکه همسرش برای آشتی و عذرخواهی به‌دنبال او آمده، بی‌خبر از همه‌جا به همراه پسرش به حیاط رفت اما مرد خشمگین بار دیگر با او به مشاجره پرداخت و درنهایت محتویات ظرفی که در دستش بود را به سمت همسرش پاشید و موجب شد پسرش نیز در این حادثه مصدوم شود.

در این اسیدپاشی زن از ناحیه صورت، دست و پا و پسرش نیز از ناحیه دست و پا مصدوم شدند و هردو برای درمان به بیمارستان انتقال یافتند و مرد اسیدپاش نیز پا به فرار گذاشت. براساس این گزارش، دستور بازداشت این مرد صادر شده و تحقیقات برای دستگیری وی ادامه دارد.


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: روزنامه همشهری