سیمرغسیمرغ
تازه های سیاسی

سرپرست وزارت امور خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که تبادل سوخت بر اساس بیانیه تهران انجام می شود...
 
 

علی اکبر صالحی در گفتگو با خبرنگار مهر که در آستانه برگزاری مراسم رای اعتماد مجلس به وی به عنوان وزیر امور خارجه انجام شد در پاسخ به سئوالی در رابطه با شایعات اخیر مبنی بر پیشنهادات جدید پیرامون تبادل سوخت تصریح کرد: همچنان که قبلا اعلام کرده ایم ما آمادگی داریم بر اساس بیانیه تهران تبادل سوخت را انجام دهیم.

وی در رابطه با پیشنهادات جدید نیز گفت: اگر شرط و شروط جدیدی مطرح باشد مسئولیت بررسی و تصمیم گیری در رابطه با شرایط جدید برعهده دبیر شورای عالی امنیت ملی است.

سرپرست وزارت خارجه تاکید کرد: فعلا نظر رسمی جمهوری اسلامی ایران آمادگی برای انجام تبادل سوخت در چارچوب بیانیه تهران است.

صالحی در خصوص برگزاری نشست ایران با اعضای گروه وین در حاشیه اجلاس ایران با گروه 1+5 در استانبول نیز گفت: در این نشست جمهوری اسلامی ایران آمادگی خود را برای تبادل سوخت در چارچوب بیانیه تهران را با طرف مقابل مطرح کرد و مقرر شد طرفین نتیجه را اعلام کنند.


 

 
 
گردآوری: گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:mehrnews.com
 
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار
اتاق بازرگانی: به جای ارز ۴۲۰۰تومانی یارانه بدهیداتاق بازرگانی: به جای ارز ۴۲۰۰تومانی یارانه بدهید

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران از پیشنهاد این اتاق به دولت برای حذف ارز 4200 تومانی و ارائه یارانه نقدی به اقشار آسیب پذیر خبر داد

news-left-2
  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 
X