احتمال ضررهای میلیاردی در نمایشگاه بین المللی تهران به دلیل بی توجهی به تعمیر ونگهداری این مکان وجود دارد .
 
به گزارش رجا، شنیده ها حاکی است این بی توجهی پس از بحث واگذاری به شدت تشدید شده ونشتی آب از ابنمای نمایشگاه به حدی است که به پی های ساختمانهای اطراف این آبنما وبه خصوص مسجد نمایشگاه رسیده است.

نمایشگاه بین المللی تهران كه سال های سال است میزبان تمامی اقشار مختلف مردم جهت بازدید از نمایشگاه های مختلف در هر بخش و صنعتی است این روزها حال روز خوشی را سپری نمی كند.

بنا براین گزاش استخر آب نمای بزرگ نمایشگاه بین المللی تهران كه عمری به اندازه خود نمایشگاه بین المللی دارد نشت كرده و آب موجود در این استخر به زیر پی های ساختمانهای نمایشگاه ومحیط نمایشگاه نفوذ كرده است .

شندیده ها حاكی از ان است كه حجم بالای از این آب درست بر زیر مسجد نمایشگاه رفته و پایه های مسجد را سست كرده است . همچنین این احتمال وجود دارد در صورت عدم تعمیر بخش هایی از نمایشگاه بین المللی علاوه بر قسمت جایگاه روبروی نمایشگاه و برخی از سالن ها را به پایین بكشد.

البته این تنها بخشی از بی توجهی مسوولان نمایشگاه بین المللی تهران نسبت به تعمیر و ساخت و ساز محیط باز نمایشگاه است چرا كه پس از سوختن سالن شماره 5 تا كنون هیچ اقدامی برای ساخت سالن جدید صورت نگرفته است .

شایان ذكر است تا چندی دیگر نمایشگاه بین المللی اكسپو در كشور چین برگزار خواهد شد و جمهوری اسلامی ایران در این كشور سالن 2000 متری بنا كرده است .
 
گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news 
منبع: rajanews.com