برخی اقدامات مدیریت آموزش و پرورش منطقه هفت تهران با اعتراض مدیران و کارمندان و خانواده های دانش آموزان این منطقه مواجه شده است.

 جمعی از معلمان و نیروهای شاغل در این اداره با امضا و ارسال طوماری به سایت جهان، به جو نامطلوب و امنیتی حاکم بر آموزش و پرورش منطقه 7 تهران اعتراض کردند و معتقدند بی توجهی مدیریت منطقه به درخواست های قانونی مراجعه کنندگان و شاغلین این اداره باعث شده است موضوع به مدارس منطقه هم کشیده شود .

در این نامه عنوان شده که مدیریت منطقه با برگزاری نمایشی مجالس و مباحث مذهبی و اسلامی تلاش می کند ناکارآمدی و سوءمدیریت خود را نزد مدیران عالی خود مخفی سازد .

در این نامه تصریح شده است: به دلیل جو امنیتی و نبود فضای نقد شفاف در آموزش و پرورش منطقه 7 تهران، عده ای فرصت طلب به توزیع شب نامه مبادرت نموده اند که طی آن، اتهامات متعدد اخلاقی و مالی بیان شده و این موضوع باعث نگرانی خانواده های دانش آموزان شده است.

بنا بر ادعای امضا کنندگان این نامه، توزیع گسترده شب نامه ها ادامه داشته و مدیریت مذکور نتوانسته است اقدام مناسبی برای پایان دادن به این اعتراض ها و جلب نظر نیروهای شاغل در اداره اتخاذ کند. 

لازم به ذکر است سایت جهان آمادگی دارد تا توضیحات مدیران آموزش و پرورش را در این زمینه منعکس کند.

در پی انتشار این خبر روابط عمومی منطقه 7 توضیحاتی را ارائه کرد، که در ادامه می خوانید.
پیرو درج خبر التهاب در آموزش و پرورش منطقه 7 به آگاهی می رساند:
1-کلیه برنامه های این مدیریت به صورت سالانه در شورای معاونین تنظیم و با هماهنگی و حضور مسئولین محترم سازمان و وزارت متبوع انجام می شود و عموم مسئولین در جریان کم و کیف آن قرار می گیزند و قضاوت با صاحبنظران است.

2-هر دستگاه دولتی در کنار خود سیستم های نظارتی خاصی را دارد که کلیه امور دستگاهها را بررسی می نماید و آموزش و پرورش منطقه 7 نیز از این قائده مستثنی نیست و امور مالی و اداری و ... این مدیریت نیز زیر نظر ذیحساب محترم سازمان و هیئت محترم حسابرسی دیوان محاسابات بررسی و رسیدگی می شود.

3-واحدهای نظارتی آموزش و پرورش منطقه 7 تهران به صورت شبانه روزی از طریق سایت منطقه،تلفن و فاکس و همچنین مراجعه حضوری همیشه آماده دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات همکاران عزیز و ارجمند و دانش آموزان و اولیا گرامی می باشد، لذا به نظر می رسد با توجه به الصاق آدرس سایت منطقه و نیز شماره های بازرسی منطقه و ستاد ثبت نام در کلیه واحدهای آموزشی و در دسترس بودن وسایل ارتباط برای همگان نوشتن مطالب فوق [جای تعجب دارد.]
4-فرهنگیان و دانش آموزان آموزش و پرورش منطقه 7تهران همچون سایر همکاران و اقشار جامعه خود را مطیع فرمایشات مقام معظم رهبری می دانیم و در راه ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی(ص) با تمام توان خود تلاش خواهند نمود. 
 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:jahannews.com