شركت بهره برداری مترو تهران لازم می داند مراتب تشكر و قدردانی خود را از مسوولان محترم در شهرداری تهران، دولت، مجلس شورای اسلامی و همه عزيزان ديگری كه با حساسيت مشكلات اخير متروی تهران را دنبال نموده و...

 

به نقل از عصر ايران ، روابط عمومی شركت بهره برداری مترو تهران در اطلاعیه ای که از سوی مدیر عامل این شرکت صادر شده است، اعلام کرد:

شركت بهره برداری مترو تهران لازم می داند مراتب تشكر و قدردانی خود را از مسوولان محترم در شهرداری تهران، دولت، مجلس شورای اسلامی و همه عزیزان دیگری كه با حساسیت مشكلات اخیر متروی تهران را دنبال نموده و با حمایت های مادی و معنوی خود ما را در انجام وظیفه خدمت رسانی یاری نموده اند، اعلام نماید.

خوشبختانه فضای مثبت به وجود آمده این امیدواری را ایجاد نموده است كه در آینده نیز با تداوم حمایت ها و پرداخت به موقع بودجه های مصوب هیچ گاه شاهد بروز اختلال در حركت قطارهای مترو نباشیم.

فرصت را مغتنم شمرده به استحضار مردم خوب تهران می رساند با كمك های ارایه شده از سوی شهرداری تهران و دولت مشكل قطعات یدكی و تعمیرات قطارهای موجود در متروی تهران حل خواهد شد و به تدریج میزان تاخیرات ناشی از این دو موضوع در مترو ظرف ماه های آینده كاهش خواهد یافت. از طرف دیگر با تدبیر مسوولان ذیربط فضای رسانه ای جنجال ساز و التهاب آفرین نیز رو به كاهش نهاده كه این خود در آرام سازی فضا و ایجاد جو همكاری و همدلی برای حل مشكلات اصلی مترو موثر بوده است.

در پایان ذكر این موضوع را لازم می داند كه كمك های اخیر به بهره برداری متروی تهران مشكلات روزمره و جاری را تا حد زیادی كاهش داده است ولی لازم است با توجه به استقبال روزافزون مردم از مترو و در پیش بودن ماه های پایانی سال كه حجم سفرها افزایش چشم گیری پیدا می كند، موضوع خرید واگن و قطارهای جدید بیش از پیش جدی گرفته شود تا ازدحام و شلوغی بیش از حد در ایستگاه ها و قطارهای مترو نیز كه به صورت مستقیم و غیرمستقیم عامل حدود 70% از تاخیرها و اختلال در حركت قطارهای مترو است به طور ریشه ای حل شود.

مهندس جعفر ربیعی
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران

 

گردآوری:گروه خبر سیمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:asriran.com