سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای برپایی اردوی مازندران من با اتوبوس رفتم و با همان هم برگشتم.
علی دایی ابتدا با تبریک سال جدید به همه ایرانی‌ها اظهار داشت: خدا را شکر سال بدی را پشت سر نگذاشتیم. بالاخره مسائلی بود اما امیدوارم در سال 93 همه مردم ایران شاد و خرم و ورزش ایران و مخصوصا فوتبال‌مان در جام جهانی موفق و سربلند باشد.

وی در مورد برخی اخبار مبنی بر حمله در اردوی مازندران به خودروی شخصی‌اش گفت: متأسفانه برخی‌ها همیشه از این خبرهای عجیب می‌زنند. من در مازندران پورشه و یا مازراتی‌ام کجا بود که بخواهند به آن حمله کنند. من با اتوبوس رفتم و با اتوبوس برگشتم. پورشه و یا ماشین دیگر من کجا بود که این حرف‌ها را می‌زنند.

دایی ادامه داد: حتما منظورشان این بود که به اتوبوس حمله کرده‌اند و اشتباهی اسم ماشین من را نوشته بودند. من نمی‌دانم منظورشان از این کار چیست اما خدا را شکر از مردم خونگرم مازندران تشکر می‌کنم که بدون هیچ مشکلی ما را همراهی کردند. اردوی خوبی بود و انشاء‌الله بتوانیم نتیجه آن را در 3 بازی آینده ببینیم.

دایی در مورد 3 بازی آینده پرسپولیس نیز گفت: بازی‌ها سخت است اما به امید خدا امیدوار هستیم و انشاء‌الله با تمام قدرت می‌رویم که سال را با یک نتیجه خوب آغاز کنیم. امیدوارم که به هدف‌مان برسیم.

وی درباره سال 1392 نیز گفت: خدا را شکر سال خوبی بود، خدا همیشه لطفش را به من نشان داده بود تا حدود زیادی سال 92 سال خوبی برای من بود. امیدوارم ابتدای سال 93 نیز همین طور باشد.

دایی در پایان ضمن زنده کردن یاد و خاطره ناصر حجازی نیز گفت: او همیشه برای من یک معلم خوب بود و باید این را بگویم ناصرخان برای من از دنیا نرفته است. او یک مربی تمام عیار بود و من همیشه او را قلبا دوست دارم. هیچ وقت دوست نداشتم ناراحتی ناصرخان را ببینم و امیدوارم همیشه یاد و خاطره این اسطوره تمام معنای فوتبال ایران زنده بماند. ناصرخان در فوتبال ایران به نظرم فردی بزرگ بود و ما باید همیشه یاد او باشیم. من خودم خیلی از موفقیت‌هایم را مدیون ایشان هستم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:sport.jamejamonline.ir


مطالب پیشنهادی :
5 خط بزرگ روی پورشه علی دایی!
آخرین برنامه نود در سال 92
تصاویر صفحه نخست روزنامه های ورزشی 1392/12/27
اخراج دیوید مویس از منچستریونایتد
50 مهاجم برتر اروپا
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
Default Image تصمیم هوشمندانه فرهاد مجیدی در استقلال

فرهاد مجیدی مربی آبی‌ها اگر در فصل آینده سرمربی استقلال نباشد، ترجیح می‌دهد تیم را نبندد چراکه می‌داند اگر نتیجه نگیرد، مقصر اصلی شناخته خواهد شد

 
X