سیمرغسیمرغ
sport-top-1

ورزشکار ایرانی بدون تفهیم اتهام بازداشت شده و به امارات منتقل شده است به جرم دست داشتن در ربودن یک تاجر انگلیسی ایرانی تبار محاکمه می شود.
یک منبع رسمی اماراتی اعلام کرده است یک ایرانی مظنون به ربایش یک تاجر انگلیسی ایرانی‌تبار که در تایلند بازداشت شده بود به امارات مسترد شده است.

طبق این گزارش، “علی رحمت اسدی” مظنون ایرانی در ارتباط با اتهام ربایش “عباس یزدی” تاجر انگلیسی ایرانی‌تبار در ژوئن گذشته، در امارات محاکمه خواهد شد.

مقامات اماراتی پیشتر در ژانویه اعلام کرده بودند که سه ایرانی مظنون به مشارکت در این آدم‌ربایی را بازداشت کرده‌اند.

منابع رسمی امارات روز گذشته اعلام کردند که اسدی که در لیست قرمز اینترپل قرار داشته است چهارمین مظنون به دست داشتن در این آدم‌ربایی است و قرار است مورد محاکمه قرار گیرد.

رحمت اسدی از ملی پوشان تیم پینت بال ایران و همچنین از بازیکنان تیم پینت بال داتیس است که برای شرکت در بازیهای قهرمانی آسیا عازم کشور تایلند شده بود که نیروهای امنیتی این کشور با مراجعه به هتل محل اقامت بازیکنان این تیم بدون تفهیم اتهام اقدام به دستگیری اسدی کردند و این ورزشکار ایرانی را روز گذشته به پلیس امارات تحویل دادند.پس از این اتفاق رسانه های تایلند مدعی شده بودند که اسدی به جرم ارتکاب به قتل در کشور امارات بازداشت شده است اما هم اینک اتهام دست داشتن او در ربایش یک تاجر انگلیسی ایرانی تبار مطرح شده است.
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:sport.jamejamonline.ir


مطالب پیشنهادی :
تایلند ملی‌پوش پینت بال را به پلیس دوبی تحویل داد
تیپ جدید مایکل اوون+ عکس
الگو گرفتن علی کریمی از چگوارا+ عکس
استقلالی ها در سفره خانه+ تصاویر
زانوی سوراخ شده گران ترین بازیکن فوتبال+ عکس
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!مجموعه ورزشی انقلاب دچار حریق شد!

کمتر از یک سال از حادثه آتش‎سوزی در مجموعه ورزشی انقلاب که منجر به مرگ سه کارگر شد، می‎گذرد که این مجموعه قدیمی و پُر رفت و آمد با یک حریق دیگر مواجه شده است

 
X