با اینکه گفته می شود آندرس اینیستا به لیگ چین می رود اما شاید او را در یک تیم بزرگ مانند منچسترسیتی دیدیم!

آینده نامعلوم آندرس اینیستا!

به نظر می‌رسد چین مقصد قطعی آندرس اینیستا است. با این حال هافبک بارسلونا می‌تواند به دیگر پیشنهادها توجه کند و تصمیمش بر رفتن به لیگ چین را تغییر دهد. عملکرد عالی او در فینال کوپا دل ری برجسته بود. منچسترسیتی پپ گواردیولا می‌تواند برای جذب هافبک اسپانیایی اقدام کند. از طرفی اگر آرسنال با لوییس انریکه قرارداد امضا کند (جانشین آرسن ونگر شود) به جذب این بازیکن علاقه‌مند می‌شود.

مذاکره با چین از یک سال پیش آغاز شده است. هنوز اینیستا درباره این قضیه صحبت نکرده اما همه شواهد نشان می‌دهد او در سوپرلیگ چین بازی خواهد کرد. اگر اینیستا مقصد بعدی‌اش را کشور دیگری اعلام کند همه شگفت‌زده خواهند شد. اگر او چین را انتخاب نکند به لیگ برتر خواهد رفت یا نیمار را در پاری سن ژرمن همراهی خواهد کرد؟

کاپیتان بارسلونا در آخرین تمدید قراردادش از خوسپ ماریا بارتومئو خواست تا در جدایی‌اش سخت‌گیری لحاظ نکند و بتواند هر زمان می‌خواهد باشگاه کاتالانی را ترک کند. منچسترسیتی و PSG در کمین او نشسته‌اند. گواردیولا (سرمربی سیتی) خوشحال می‌شود دوباره اینیستا زیر نظرش کار کند به همین خاطر تمام تلاش خود را خواهد کرد تا او را به لیگ برتر ببرد.

برخی از منابع خبری اعلام کردند دلیل تاخیر اینیستا در صحبت درباره آینده‌اش به این خاطر است که باشگاه‌های زیادی خواهانش هستند از جمله سیتی گواردیولا و او در این رابطه فکر می کند.

درست است هافبک بارسلونا ۳۳ ساله است اما هنوز توانایی دارد تا تیمش را به سمت فتح جام هدایت کند. هر تیم اروپایی دوست دارد از چنین بازیکن باهوشی در ترکیب خود بهره ببرد. او در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قطعا تیم ملی اسپانیا را همراهی خواهد کرد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: 11news.ir


 
 

X