استقلال در تایلند
سرپرست استقلال می گوید تیمش برابر بوریرام دست و پا بسته نخواهد بود و همه تلاش کادر فنی آبی‌پوشان این است که با دست پر از تایلند خارج شوند.
میرشاد ماجدی درباره آخرین وضعیت استقلال در تایلند، اظهار کرد: خدا را شکر وضعیت تیم خوب است. وقتی به تایلند رسیدیم، بلافاصله برای دیدن بازی تروساسانا برابر بوریرام در ورزشگاه حاضر شدیم. بوریرام با یک بازی خوب موفق به شکست دو بر صفر حریفش شد. امروز هم اولین تمرین‌مان در تایلند را ساعت 17 به وقت محلی برگزار خواهیم کرد.

او در پاسخ به این سوال که مصدومان این تیم به ویژه خسرو حیدری در چه وضعیتی هستند، بیان کرد: خدا را شکر همه بازیکنان خوب هستند و کادر پزشکی تلاش بسیاری دارد تا خسرو حیدری و بازیکنانی که کمی دچار درد هستند را به این دیدار برسانند. ان‌شاءالله این تلاش‌ها نتیجه‌ می‌دهد و بدون مشکل خاصی روز چهارشنبه به میدان خواهیم رفت.

سرپرست استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که بوریرام را برابر تروساسانا چطور دیده است؟ اظهار کرد: بوریرام تیمی سرعتی و بسیار خوب بود. آنها جوان هستند، اما ما دست و پا بسته نخواهیم بود. استقلال تیم بزرگی است و نامش هراس انگیز است. ما به بازی روز چهارشنبه بسیار امیدواریم و ان‌شاءالله با دست پر به ایران باز می‌گردیم.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir


مطالب پیشنهادی:
کاروان استقلال وارد تایلند شد
توقف المپیک مارسی
نتایج هفته پنجم بوندس لیگا
تساوی سایپا و نفت تهران
پیروزی پرگل دورتموند