حاشیه استقلال
سرمربی تیم فوتبال استقلال با وجود اینکه تیمش از راه‌یابی به لیگ قهرمانان آسیا باز ماند از سوی تماشاگران تشویق شد.
فرهاد مجیدی و پژمان نوری در بین نیمه به داور مسابقه اعتراض کردند.

* وقتی داور سوت پایان نیمه اول را زد فریدن عابدینی و مهدی نظری باید طبق نظر کادرفنی با حاج قاسم بدنساز تیم خود را گرم می کردند اما این دو بازیکن به رختکن رفتند و خود را گرم نکردند ولی قرار شد برای گرم کردن بار دیگر به زمین بازگردند.

* هواداران استقلال که از قضاوت داور ناراضی بودند او را در بین نیمه هو کردند.

* رادیو ورزشگاه در ورزشگاه آزادی فعال شد.

* پژمان جمشیدی، بازیکن سابق پرسپولیس، علی ضیاء، مجری تلویزیونی، سامان درخشانی بازیگر تلویزیون، آندرانیک تیموریان، بازیکن محروم استقلال و رضا یزدانی، خواننده پاپ در ورزشگاه حضور داشتند.

* امیرحسین صادقی، مدافع استقلال در صحنه‌ای با "دژان" بازیکن اف‌سی‌سئول درگیری فیزیکی پیدا کرد. در این صحنه داور مسابقه به "دژان" کارت زرد نشان داد. این بازیکن با دریافت این کارت 2 کارته شد و فینال را از دست داد.

* هواداران استقلال در جریان نیمه دوم آرش برهانی، مهاجم نیمکت‌نشین آبی‌پوشان را تشویق می‌کردند.

* پس از اینکه تیم فوتبال استقلال گل دوم را از اف‌سی‌سئول کره‌جنوبی دریافت کرد هواداران ورزشگاه را ترک کردند.

* تیم فوتبال استقلال با وجود اینکه نتوانست به دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یابد اما امیر قلعه‌نویی سرمربی این تیم از سوی تماشاگران مورد تشویق واقع شد.

* آندرانیک تیموریان هنگامی که قصد داشت جایگاه VIP را ترک کند با درخواست دو هوادار مبنی بر گرفتن عکس یادگاری روبرو شد که دست آنها را رد کرد و آنها از این برخورد تیموریان ناراحت شدند.

* بازیکنان اف‌سی‌سئول پس از راه‌یابی به فینال لیگ قهرمانان آسیا حرکت جالبی انجام دادند و بر روی سر بازیکنان استقلال از جمله عمران‌زاده و صادقی دست کشیدند.

* محمد دادکان زمانی که پس از پایان بازی با اصرار خبرنگاران برای انجام مصاحبه روبرو شد این درخواست آنها را رد کرد و گفت فعلا مصاحبه نمی‌کند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:jamnews.ir


مطالب پیشنهادی:
حاشیه استقلال و اف سی سئول2
سیگارفروشی قهرمان المپیک+ تصاویر
شیرین کاری رئیس سازمان لیگ+ عکس
عکس جالب از علی پروین و حجازی
محبوب ترین اتومبیل ها در لیگ برتر انگلیس+ تصاویر