استقلال
در این نشست در رابطه با تاسیس مدرسه فوتبال،‌ همکاری پزشکی، ایجاد کلینیک‌ها، دید و بازدید و به احتمال فراوان ترانسفر بازیکنان، صحبت‌های مثبتی انجام گردید.
سفیر ایتالیا با ابراز خرسندی از حضور در باشگاه استقلال عنوان کرد: می‌دانیم استقلال از تیم‌های پرطرفدار ایران و آسیاست و سابقه و بنای خیلی خوبی دارد. شرایط به گونه‌ای است که می‌توان نسبت به گذشته زمینه همکاری‌ها را بسیار بالا برد و برای همکاری برنامه‌ریزی بهتر داشت.

"لوکا جیانسانتی"، سفیر ایتالیا در باشگاه استقلال حضور و با علی فتح‌الله‌زاده،‌ مدیرعامل باشگاه استقلال دیدار و گفت‌وگو کرد. در این جلسه فتح‌الله‌زاده حضور وی را در باشگاه استقلال تبریک گفت.

سفیر ایتالیا با ابراز خرسندی از حضور در باشگاه استقلال عنوان کرد: اینکه قرار شده در آینده نفراتی از ایران به ایتالیا سفر کرده و بالعکس از ایتالیا هم به ایران بیایند تا امکان ارتباط نزدیک بین استقلال و فوتبال ایتالیا بررسی و همکاری‌های لازم انجام شود.

همچنین در این نشست در رابطه با تاسیس مدرسه فوتبال،‌ همکاری پزشکی، ایجاد کلینیک‌ها، دید و بازدید و به احتمال فراوان ترانسفر بازیکنان، صحبت‌های مثبتی انجام گردید.همچنین برای آموزش دوره مربیگری برای پیشکسوتان استقلال در ایتالیا صحبت‌های مفیدی انجام شد.

فتح‌الله‌زاده،‌ مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: سفیر ایتالیا در ایران اعلام کرد سفارت ایتالیا آمادگی همکاری‌های لازم را با باشگاه استقلال دارد تا هرچه زودتر باشگاه استقلال و فوتبال ایتالیا روابط دوجانبه و خوبی را باهم داشته باشند.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir


مطالب پیشنهادی:
تاریخ بازی های معوقه استقلال مشخص شد
بازیکنان حرفه ای در تمارض+ تصاویر
مدیرعامل پرسپولیس در دام عدد 4+ عکس
رونمایی از محصول غذایی جدید پرسپولیس+ تصاویر
بیت‌آشور در کنار آنری و بکهام+ عکس