تیم فوتبال بایرن مونیخ در هفته بیستم بوندسلیگا برابر بایرلورکوزن به تساوی بدون گل رضایت داد ولی اختلافش را با تیم دوم جدول حفظ کرد.

بایرن مونیخ(Bayern Munich) در دیداری از هفته بیستم بوندسلیگا به خانه بایرلورکوزن(Bayer Leverkusen) رفت و امیدوار بود با برتری در این دیدار بتواند اختلاف امتیازی خود را با دورتموندی(Dortmund) که در خانه هرتابرلین(Hertha BSC) متوقف شده بود افزایش دهد.

شاگردان گواردیولا(Guardiola) که باید در لیگ قهرمانان اروپا برابر یوونتوس(Juventus) به میدان بروند، در این دیدار نیز مانند بازی‌های قبلی خود ابتکار عمل را در درست داشتند ولی نتوانستند از فرصت‌های خود گل بسازند.

بایرن مونیخ در این بازی با اخراج ژابی آلونسو(Xabi Alonso) در دقیقه 84 بازی را 10 نفره به پایان رساند تا این بازیکن اسپانیایی در بازی بعدی تیمش غایب بزرگ باواریایی‌ها لقب بگیرد.

به این ترتیب با تک امتیازی که بایرن از این دیدار کسب کرد، در پایان این بازی بایرن مونیخ با 53 امتیاز همچنان در صدر باقی ماند و بایرلورکوزن نیز با کسب 32 امتیاز پنجم است.

پیش از این دیدار دورتموند و هرتابرلین در دیداری حساس به تساوی بدون گل رضایت دادند تا بهترین فرست برای کم کردن فاصله امتیازی دورتموند با صدر جدول از دست برود. با این تساوی دورتموند 45 امتیازی شد و در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ آلمان باقی ماند و هرتابرلین هم 35 امتیازی شد و در رده سوم قرار گرفت.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir 
 

X