در بین نیمه محمد رویانیان وارد ورزشگاه آزادی شد، علی فتح‌الله‌زاده به محض دیدن مدیرعامل پرسپولیس به سمت او رفت و با یکدیگر خوش و بش کردند.
شماری از هواداران پرسپولیس برای تشویق استقلال به ورزشگاه آمدند که بیرون از ورزشگاه هواداران استقلال با نشان دادن عدد 4 برای پرسپولیسی‌ها کُری می‌خواندند.

*امیر عرب، دکتر نوروزی، شاهرخ بیانی، در جایگاه vip حضور داشتند.

*چند هوادار تایلندی زیر جایگاه CIP بین هواداران استقلال نشستند و در مواقع حمله آبی‌پوشان واکنش‌های جالبی را ارائه می‌کردند.

*کی‌روش و سیموئز در مورد عملکرد تاکتیکی استقلال و بوریرام با یکدیگر صحبت می‌کردند.

*مهدی تاج در جایگاه VIP حضور داشت.

*ناظر AFC و یکی دیگر از مسئولان AFC کنار یکدیگر با هم صحبت می‌کردند و معلوم بود از حضور تماشاگران متعجب بودند.

*با وجود اینکه 40 دقیقه از جریان بازی گذشته بود هواداران همچنان وارد ورزشگاه می‌شدند و در طبقه دوم استقرار پیدا می‌کردند.

*در بین نیمه محمد رویانیان وارد ورزشگاه آزادی شد، علی فتح‌الله‌زاده به محض دیدن مدیرعامل پرسپولیس به سمت او رفت و با یکدیگر خوش و بش کردند. رویانیان گفت:‌ شنیده‌ام یک گل زدید،‌امیدوارم گل‌های بیشتری بزنید تا در دیدار برگشت کار آسان‌تری داشته باشید.

*محمد رویانیان با مهدی تاج و علی امیری نیز به خوش و بش پرداخت.

*علی فتح‌الله‌زاده بین نیمه با برخورداری یکی از اعضای حراست وزارت ورزش به صحبت پرداخت.

*هواداران استقلال بین دو نیمه با دست به شیشه CIP می‌زدند و به شکل همهمه از کی‌روش همگی می‌خواستند تا مهدی رحمتی را به تیم ملی دعوت کند. سرمربی تیم ملی به هواداران استقلال با لبخند نگاه می‌کرد.

*هواداران استقلال در بین نیمه آندرانیک تیموریان را تشویق می‌کردند و از او می‌خواستند به طرف آنها بیاید، تیموریان هم اعلام کرد به دلیل درد مچ پایش نمی‌تواند زیاد راه برود.

*امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال در طول دقایق نیمه دوم با جنب و جوش بسیار در کنار زمین حضور داشت و بالا و پایین می‌پرید و هر وقت بازیکنان استقلال توپ را از دست می‌دادند اعتراض خود را با حرکاتی نشان می‌داد و به نوعی علاقه داشت تا استقلال با تعداد گل‌های بیشتری زمین بازی را ترک کند.

اما در مقابل سرمربی بوریرام در طول نیمه دوم نسبت به نیمه اول آرام‌تر بود و گویی به نوعی به باخت یک بر صفر راضی بود.

* هواداران استقلال از دقیقه 70 به بعد با شدت بیشتری تیم خود را تشویق می‌کردند و همگی از سکوها بلند شده بودند و یکصدا بازیکنان و کادر فنی را مورد تشویق خود قرار می‌دادند.

* با خروج فرهاد مجیدی از زمین بازی، برای چند دقیقه بازوبند بر دست هیچ کدام از بازیکنان نبود تا اینکه در نهایت بازوبند به دست سید مهدی رحمتی بسته شد.

*وقتی محمد رویانیان قصد داشت ورزشگاه آزادی را ترک کند هواداران استقلال که از پیروزی تیم خود خوشحال بودند برای وی کری خواندند و علیه پرسپولیس شعار دادند و عدد 4 را نشان می دادند.

رویانیان هم که می خندید به آنها گفت: باشه همدیگر را می‌بینیم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir/ jamnews.ir


مطالب پیشنهادی:
گام کوچک استقلال تا نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا
قهرمان نخستین دوره لیگ برتر+ عکس
اولین قهرمانی استقلال در آسیا+ ویدئو
تخفیف 250 هزار دلاری عجمان
IOC سرانجام اساسنامه کمیته ملی المپیک را تایید کرد
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
عکس: تلاش جالب زن همسایه برای متفرق کردن هواداران پرسپولیس! عکس: تلاش جالب زن همسایه برای متفرق کردن هواداران پرسپولیس!

همسایه باشگاه پرسپولیس برای متفرق کردن هواداران معترض دست به کار جالبی زد

 
X