برتری پرگل استقلال مقابل شاهین و صعود به صدر جدول
در آخرین بازی هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ‌برتر تیم فوتبال استقلال تهران در ادامه نتیجه‌ گرفتن‌های خودش در ورزشگاه آزادی مقابل شاهین بوشهر به برتری رسید و دوباره به صدر جدول برگشت

آبی‌ها طاقت دوری از صدر را ندارند

در ادامه بازی های هفته پانزدهم لیگ برتر و در آخرین بازی این هفته تیم فوتبال استقلال تهران مقابل شاهین بوشهر به برتری رسید و دوباره به صدر جدول برگشت. این بازی مطابق بازی پیکان کاملا تحت تاثیر نبود آندره‌آ استراماچونی روی نیمکت استقلال بود. استراماچونی که در بازی مقابل پیکان هم همراه استقلالی ها نبود پیش از شروع بازی تیمش مقابل شاهین هم با انتشار ویدیویی از این گفت که وضعیت موجود او را به شدت خسته کرده و با این اوصاف نمی تواند به کار خودش ادامه دهد. این صحبت ها باعث شد هواداران استقلال پیش از شروع بازی امروز تیم شان دوباره از بازگشت سرمربی ایتالیایی ناامید شوند.

البته که استراماچونی در پایان پیام خودش، برای هواداران استقلال و بازیکنان این تیم آرزوی موفقیت کرده بود.

استقلالی ها بازی آخر هفته پانزدهم را در ورزشگاه آزادی هجومی آغاز کردند. آنها در همان ابتدای نیمه اول چند موقعیت گلزنی روی دروازه شاهین ایجاد کردند. در سمت مقابل هم شاهینی ها چند باری روی ضدحملات فرصت ایجاد موقعیت روی دروازه استقلال را داشتند و یکبار در محوطه جریمه تیم میزبان صحنه مشکوک به هند نیز اتفاق افتاد. در ادامه بازی و در دقیقه 29 آرش رضاوند گل اول استقلال را وارد دروازه کویلیتایا کرد تا بازی با نتیجه 1-0 دنبال شود.

در دقایق باقی مانده همین نیمه، استقلالی ها چند موقعیت دیگر هم روی دروازه شاهین ایجاد کردند اما در نهایت با همان برتری 1-0 به رختکن رفتند. در نیمه دوم بازی اما فشار استقلال برای به ثمر رساندن گل های بعدی بیشتر و بیشتر شد. آبی ها در این بازی مطابق بازی های گذشته عملکرد خوبی داشتند و با بازی زیبای خود هواداران را حسابی خوشحال کرده بودند.

در دقایق باقی مانده از نیمه دوم به ترتیب مهدی قائدی، محمد دانشگر و شیخ دیاباته دروازه شاهین را باز کردند. در حالیکه همه چیز رو به پایان بود، شاهینی ها یکی از گل های خورده را جبران کردند تا اختلاف به 3 برسد. با این نتیجه قائدی به صدر جدول گلزنان رسید و استقلال هم 28 امتیازی شد تا دوباره به صدر جدول لیگ برتر برگردد. در نهایت بازی دو تیم با برتری 4-1 استقلال تمام شد.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: khabaronline.ir