تمرین روز چهارشنبه تیم فوتبال پرسپولیس با حواشی زیادی همراه شد.
شاگردان علی دایی در حالی 90 دقیقه تمرین کردند که فقط حمیدرضا علی عسگر به دلیل مصدومیت غایب بود و سایر بازیکنان بدون مشکل دستورات کادر فنی را اجرا کردند.

* حدود 100 هوادار پشت درهای بسته ورزشگاه درفشی‌فر ایستاده بودند و منتظر باز شدن درهای این وزرشگاه بودند تا تمرین تیم محبوبشان را از نزدیک ببینند اما موفق نشدند. حضور موتورهای نیروی انتظامی هر از گاهی باعث متفرقه شدن آنها می‌شد.

* در اواخر تمرین رویانیان به درفشی‌فر آمد. او با بازیکنان خوش و بش گرمی داشت و پیش از داربی 77 به آنها روحیه داد.

* میثم بائو بازیکن کنونی تراکتورسازی و سابق استقلال به درفشی‌فر آمده بود. او در پایان تمرین لنگ لنگان ورزشگاه را ترک کرد و مشخص نشد در داخل چه اتفاقی برایش افتاده است.

* پولادی مثل دو روز گذشته فیزیوتراپی کرد.

* هواداران پرسپولیس که موفق نشده بودند از نزدیک تمرین تیم شان را ببینند درباره مسائلی مثل انتخاب فغانی به عنوان داور داربی با یکدیگر بحث می‌کردند و به نظر می رسید از این اتفاق راضی بودند.

* مرور آخرین کارهای تاکتیکی برای بازی مقابل استقلال در این تمرین بیشتر از روزهای گذشته بود. فوتبال درون گروهی یکی از قسمت‌های این تمرین بود که سرمربی سرخ‌ها ترکیب مورد نظر خود را برای بازی جمعه تست کرد.

* ضیا عربشاهی و حمید استیلی پیشکسوتان پرسپولیس برای روحیه دادن به بازیکنان این تیم در تمرین چهارشنبه حضور یافتند.

* پرسپولیس امروز آخرین تمرین خود را پیش از داربی 77 برگزار می‌کند و روز جمعه از ساعت 18:50 در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال می‌رود.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir


مطالب پیشنهادی:
دست مدافع پرسپولیس شکست
کری استقلالی دو آتشه در اروپا+ تصاویر
سوپر استارهای ایران چه ورزشی می کنند؟+ تصاویر
یک شب فوتبالی-هنری با حضور خاتمی+ تصاویر
امین حیایی پرسپولیسی از آب در آمد؟!
 
 

X