سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: داور در این بازی شخصیت خود را نشان داد و قضاوت خوبی داشت.
 "لوکا بوناچیچ" در نشست خبری بعد از پیروزی مقابل استقلال اظهار داشت: من تبریک می گویم به بچه های تیم ذوب آهن بابت بازی خوبی که نشان دادند. آنها تیم قهرمان ایران را بردند. تیمی که از بهترین بازیکنان ایران تشکیل شده و آن هم با پیروزی قاطع.

بوناچیچ ادامه داد: تیم ذوب آهن تیمی است که بدون تشکیل اردوی مناسب و بدون انجام بدنسازی مناسب پا به مسابقات گذاشته است. بعد از شرایط پلی ‌آف و شرایط سخت گرفتن بازیکن انجام این بازی با این کیفیت راضی کننده است.

وی تصریح کرد: ما خوشحالیم که بازی امروز را مقابل بهترین تیم ایران بردیم اما دلایل برد ذوب آهن بسیار است که بیان آن در اینجا نمی گنجد.

سرمربی ذوب آهن در مورد اینکه سرمربی استقلال علت باخت تیم خود را داوری مطرح کرد و نظر شما چیست، گفت: قلعه نویی حق دارد که به هر گونه ای که صلاح می داند صحبت کند. وی یکی از بهترین و با کیفیت ترین مربیان ایرانی است و به وی احترام می گذارم ولی تمرکزم روی بچه های خودم است و تکیه من به بازیکنانی چون قاسم حدادی فر و رجب زاده و بازیکنان جوانی مثل تبریزی ، پهلوان و عشوری است. آنها نشان دادند که می توانند بازیکنان با کیفیت استقلال را متوقف کنند و به نوعی شخصیت ذوب آهن را نشان دادند.

بوناچیچ در ارتباط با تبریزی که جوان است، اظهار داشت: مرتضی بازیکن جوانی است و برای جا افتادن در این فوتبال خیلی جا دارد. او زمان می خواهد تا از نظر بدنی و هماهنگی تیمی به صورت کامل جا بیفتد البته او در زمین من را غافلگیر کرد. به غیر از او بازیکنان جوانی مثل اکبر ایمانی، پهلوان و عشوری داریم که آینده روشنی خواهند داشت.

وی در پاسخ به این سوال که چرا تعویض ها را زودتر انجام ندادی گفت: در بازی امشب استقلال روی ضربات کرنر و کاشته ها کاملا خطرناک بود و ما فقط 6 بازیکن داشتیم تا در نبردهای هوایی موفق باشیم و ذخیره های ما از آن میزان لازم قد برخوردار نبودند و مجبور بودم تا دقایق پایانی از تعویض هایم استفاده نکنم.

سرمربی ذوب‌آهن در ارتباط با داوری یدالله جهانبازی در این مسابقه گفت: من عادت ندارم در مورد داوری اظهار نظر کنم ولی داور شخصیت خود را به خوبی نشان داد و قضاوت خوبی داشت.

یکی از خبرنگاران در مورد جایگاه ذوب ‌آهن در پایان فصل پرسید که بوناچیچ در این خصوص گفت: چه کسی تا ‌‌آن موقع مرده و زنده است و قولی نمی توانم بدهم.

یکی از خبرنگاران که از کارکنان ذوب آهن هم بود، گفت که شما قولی به کارکنان داده بودی و بوناچیچ هم در پاسخ اظهار داشت: شما سعی کنید خوب تولید و خوب صادر کنید ما هم سعی می کنیم به وظیفه خود عمل کنیم.

خبرنگاری در مورد سعید عبدالله پور یکی از بازیکنان ذوب آهن پرسید مبنی بر اینکه چرا از او استفاده نمی شود و سرمربی این تیم هم پاسخ داد: او از نظر بدنی نیاز به زمان دارد و تمرینات خود را منظم انجام می دهد. قرار بود در بازی با سایپا بازی کند اما از ناحیه انگشت پا آسیب دید ولی امیدواریم از وی استفاده کنیم.

یکی از خبرنگاران به بوناچیچ گفت خوشحالیم که شما را بعد از مدت ها خوشحال دیدیم و اخمو نیستی که سرمربی ذوب‌آهن هم گفت: طبیعی است چون ما 3 امتیاز را آن هم از قهرمان ایران گرفتیم و  این دلیل کافی برای بشاش بودن من است.

همچنین در این نشست خبری 3 خبرنگار آلمانی هم بودند که دقایقی بوناچیچ با آنها به صحبت پرداخت و حتی گفت من در فوتبال آلمان بازی می کردم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:farsnews.com


مطالب پیشنهادی:
شکست استقلال برابر ذوب‌آهن
کاریکاتور: صعود ایتالیا و هلند به جام جهانی
نماز خواندن نیکبخت+ عکس
بنگر، نیکبخت و رحمتی در کنسرت+ تصاویر
تجاوز بازیکن فوتبال در مقابل هزاران نفر
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
تغییر نام بلوار فردوس به نام ناصر حجازی تغییر نام بلوار فردوس به نام ناصر حجازی

عضو کمیسیون نامگذاری معابر شورای شهر تهران خبر از تغییر نام بلوار فردوس غرب به نام مرحوم ناصر حجازی داد

 
X