پس از محرومیت فرزاد آشوبی و بهادر عبدی، بازیکنان راه‌آهن در بازی مقابل پرسپولیس،‌ برخی شائبه‌ها در رسانه‌ها مطرح شده که رئیس کمیته اخلاق فدراسیون درباره آن می‌گوید هیچ گزارشی از این مسائل به دست او نرسیده است.
پس از اخراج فرزاد آشوبی و محروم شدن بهادر عبدی از بازی با پرسپولیس در هفته بیست و نهم برخی شائبه‌ها درباره این دو بازیکن در برخی رسانه‌ها مطرح شد. فرزاد آشوبی که یک کارت زرد در نیمه نخست بازی با استقلال خوزستان به دلیل توهین به بازیکن خودی گرفته بود، در نیمه دوم بعد از اینکه بازیکن استقلال خوزستان توپ را تلاش کرد از بالای سر او رد کند، با دست توپ را زد و از زمین اخراج شد.

بهادر عبدی نیز در گوشه‌ی زمین با خطا روی بازیکن استقلال خوزستان از بازی با پرسپولیس محروم شد. در همین رابطه علی اکبر محمد‌زاده، سرپرست کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال درباره این اتفاقات گفت: درباره این بازی هیچ گزارشی به ما داده نشده اما با توجه به مطرح شدن این شائبه‌ها، فیلم این دیدار را مورد بررسی قرار می‌دهیم و در صورت وجود هرگونه مسئله‌ای آن را اعلام می‌کنیم.

او افزود: اگر کسانی در این باره مستنداتی دارند، آن را به ما تحویل دهند تا در بررسی این موضوع به ما کمک شود. با این‌حال همانطور که گفتم هیچ گزارشی درباره این بازی به ما نرسیده ولی به خاطر صحبت‌های مطرح شده، فیلم این بازی را مورد بررسی قرار می‌دهیم.


گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir


مطالب پیشنهادی :
غیبت دو ستاره راه‌آهن مقابل پرسپولیس
پیروزی اوساسونا برابر آلمریا
پیروزی مارسی در لاشامپیونه
تصاویر صفحه نخست روزنامه های ورزشی 1393/01/16
فرگوسن استاد دانشگاه شد
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
استقبال از عکس مشترک نیمار و ریحانا! عکس استقبال از عکس مشترک نیمار و ریحانا! عکس

نیمار عکس جدیدی از خودش را در کنار ریحانا منتشر کرده است

 
X