کی‌روش، کفاشیان و تاج دوباره فردا (شنبه) جلسه تشکیل می‌دهند.
پس از به نتیجه‌ نرسیدن جلسات میان سرمربی تیم ملی و روسای فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، بر سر موضوع هماهنگی برنامه‌های تیم ملی و مسابقات باشگاهی در روزهای اخیر جلسه دیگری فردا (شنبه) به دستور علی کفاشیان میان او و کارلوس کی‌روش و مهدی تاج برگزار می‌شود.

 پیش از این در سه جلسه گذشته که یکی از آنها میان دستیاران کی‌روش و تاج، دیگری میان کفاشیان، کی‌روش و تاج؛ آخرین جلسه هم با حضور کی‌روش، بهروان و علی کاظمی برگزار شده بود، متاسفانه تفاهم و نتیجه‌ روشنی میان آنها حاصل نشد و اکنون در شرایطی که تاج به صراحت گفته درخواست‌های کی‌روش به گونه‌ای است که هیات رییسه سازمان لیگ و باشگاه‌ها باید در این باره نظر بدهند، کفاشیان دستور داده تا جلسه دیگری میان او، کی‌روش و تاج شکل گیرد.

بحث بر سر اولویت گذاری جامعه فوتبال در اجرای برنامه‌های عادی است که باید تصمیم بگیرند یا برگزاری مسابقات باشگاهی داخلی و خارجی طبق روال معمول گذشته را فدای اجرای برنامه‌های تیم ملی کنند و یا مسابقات را طبق روال سال‌های گذشته برگزار کرده و از کی‌روش خواسته شود تا خودش و برنامه‌های تیم ملی را با برنامه‌های مسابقات باشگاهی هماهنگ کند.

آنچه مشخص است و در نتیجه‌ چند جلسه گذشته روشن بوده گرفتن موافقت چهار باشگاه استقلال، سپاهان، تراکتورسازی و فولاد برای گذشتن از حق خودشان به خاطر تیم ملی است اگر این باشگاه‌ها و در اصل متولیان آنها موافقت کنند که امسال در رقابت‌های فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا و البته فقط در چند بازی‌ از این رقابت‌ها از بازیکنان ملی‌پوش خود چشم بپوشند و همین طور این کار را در جام حذفی هم انجام دهند، تمام مشکل تیم ملی و سازمان لیگ حل می‌شود، اما از شواهد ، قرائن و همین طور موضع گیری‌های پیشین مسئولان و مربیان برخی از این باشگاه‌ها پیداست که بعید است آنها تن به چنین درخواستی بدهند.

به صورت شفاف، ساده و روشن به این نتیجه‌ می رسیم که باز دولت باید برای حل این موضوع تصمیم نهایی را بگیرد. هر چهار باشگاه استقلال، سپاهان ، تراکتورسازی و فولاد، مستقیم یا غیر مستقیم وابسته به دولت هستند و از طرفی متولی تیم ملی هم به نوعی دولت‌ها هستند. بنابراین باز هم مسئولان دولتی هستند که باید تصمیم نهایی را گرفته و تکلیف تیم ملی و باشگاه‌ها را در این جدال روشن کند.

با وجود این که سه جلسه میان مربیان تیم ملی و مسئولان سازمان لیگ برگزار شده و جلسه چهارم دیگری هم در پیش است، اما با این حال بعید به نظر می‌رسد مهدی تاج ، رییس سازمان لیگ زیر بار درخواست کی‌روش برای برگزار نکردن جام حذفی یا برگزاری آن بدون حضور ملی‌پوشان برود و به احتمال فراوان اگر فردا کی‌روش کوتاه نیاید، شاهد تفاهم روشنی در پایان جلسه آتی نخواهیم بود.گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir


مطالب پیشنهادی:
واکنش دایی درباره سکته‌اش
رستوران زنجیره‌ای پرسپولیس شنبه در شیراز افتتاح می شود
ورزشی برای مقابله با جاذبه زمین+ تصاویر
خالكوبی بازیكن جدید پرسپولیس+ عكس
جریمه نقدی دو تیم لیگ برتری
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
داماد شدن دروازه بان 55 ساله و ازدواج با مدل 46 ساله! عکس داماد شدن دروازه بان 55 ساله و ازدواج با مدل 46 ساله! عکس

پیتر اشمایکل، دروازه بان اسطوره ای منچستریونایتد که قطعا یکی از بهترین دروازه بان های تاریخ فوتبال است در سن 55 سالگی از نامزدش که یک مدل 46 ساله است, درخواست ازدواج کرد و پاسخ مثبت گرفت

 
X