علی دایی سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پس از بازی ضمن ابراز ناراحتی از حذف این تیم از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: «ما در این بازی خیلی خوب بودیم و خیلی خوب بازی را شروع کردیم. ما سرتر از الاتحاد بودیم.
 
 
خبرآنلاین: از خط دفاعی‌ام کاملا راضی‌ام چرا که در این بازی هیچ موقعیتی به آنها ندادیم و دو گلی که خوردیم هم از روی ضربات ایستگاهی بودیم. با این حال الاتحاد تیم بسیار قدرتمندی بود و گل اول آنها باعث شد که برای دقایقی از بازی تمرکز ما به هم بخورد. با این حال ما باز هم به خود آمدیم و بازی را در دست گرفتیم.»

دایی با بیان اینکه تلخ‌ترین پیروزی زندگی ورزشی خود را امشب با پرسپولیس به دست آورده گفت: «بر خلاف آنچه که شما مطبوعات نوشته بودید، الاتحاد با تیم اول خود به تهران آمد و همه بازیکنان اصلی خود را هم در اختیار داشت اما خوشحالم که در یک بازی حیثیتی توانستیم این تیم را شکست دهیم و تشکر می‌کنم از بازیکنانم که با جان و دل برای تیم‌شان زحمت کشیدند.»

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه حالا باید حسرت بازی‌های گذشته را بخوریم گفت: «اگر در بازی با الوحده و بنیادکار در تهران نتایج لازم را کسب کرده بودیم، الان وضعیت بهتری داشتیم و حال باید حسرت آن بازی‌ها را بخوریم. با این حال این فوتبال است. ان‌شاءالله در ادامه بازی‌های لیگ نتایج خوبی بگیریم و فصل را به خوبی به پایان ببریم. البته ما در بازی‌های لیگ هم موقعیت‌های زیادی برای نزدیک شدن به صدر جدول داشتیم اما از آنها استفاده نکردیم.ان‌شاءالله این موضوع درسی شود برای من نوعی، بازیکنان و تیم پرسپولیس.»

 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:khabaronline.ir
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X