انتشار کلیپ جنجالی از شهربانو منصوریان: بله، با لگد زدیمش!
شهربانو منصوریان ماجرای درگیری با پدر یکی از ووشوکاران در آکادمی ووشو را تشریح کرد

اعتراف شهربانو منصوریان: بله، با لگد زدیمش!

از شب گذشته فیلمی از درگیری خواهران منصوریان با یک مرد که وارد سالن گرم مسابقات ووشوی قهرمانی کشور جوانان در ورزشگاه آزادی شده، در فضای مجازی بارها و بارها دست به دست شده و بازتاب های زیادی هم داشته است.
با اینکه هنوز اظهارنظری از سوی طرف دیگر این درگیری منتشر نشده، دقایقی با شهربانو منصوریان که در متن این درگیری حضور داشته، به گفت و گو پرداختیم. او به عنوان مربی تیم ملی ووشوی جوانان در سالن حضور داشته و معتقد است خودش و خواهرش مجبور شده اند که از خودشان و بقیه دفاع کنند.

در ادامه مشروح صحبت های شهربانو منصوریان را می خوانید.

یک نفر پیش پدر آن دختر رفته و گفته حقش را خوردند!
من که خودم تا لحظات آخر در صحنه حضور نداشتم، اما اینطور که شنیدم این آقا با مربیان استان های دیگر بیرون از سالن نشسته بوده است. تلویزیونی در سالن گرم وجود دارد که بچه ها بتوانند بازی های رقبایشان را ببینند. گویا مبارزه دختر این آقا توسط یکی از دوستانشان از روی صفحه تلویزیون ضبط شده است. بعد از باخت این دختر، همان فردی که فیلم را ضبط کرده، نزد پدر این ووشوکار می رود و می گوید که حق دخترت را خوردند! این باعث عصبانیت پدر آن ووشوکار می شود و او هم به داخل سالن حمله ور می شود.


اول فکر کردم دو ووشوکار بحثشان شده
خودم در سالن بودم و دیدم که این دختر با اختلاف بازی را باخت. بعد از چند دقیقه از داخل سالن گرم یا همان چادری که کنار سالن برپا شده بود، صداهای بلند شنیدم و فکر کردم این دو ووشوکار بحثشان شده است. به سهیلا گفتم برو و آن ها را جدا کن. بعد متوجه شدم که یک آقا داخل چادر آمده و با همه درگیر شده است. اصلا نمی دانم هدف او چه بود و آنچا چه می خواست.

مجبور شدم با لگد بیرونش کنم!
من، سهیلا و پریناز مجبور شدیم که جلوی این آقا را بگیریم و او را بیرون کنیم. من دیدم یکی از بچه های ووشوکار زیر دست و پا است و به درگیری وارد شدم. وقتی دیدم این آقا دارد مشت و لگد پرتاب می کند، من هم لگد زدم تا او از آنجا بیرون برود. خدا را شکر کسی آسیب ندید، اما اتفاق خوبی نبود و همه ناراحت شدند. پخش شدن فیلم هم که دیگر باعث شد همه متوجه ماجرا شوند.

چرا سالن گرم باید در یک چادر باشد؟
همه این مشکلات به این برمی گردد که سالن ما مناسب نیست. بارها از فدراسیون و وزارت ورزش پیگیری کردیم که سالنی به ما بدهند که در و پیکر داشته باشد. در کنار سالن همیشه برای گرم کردن ورزشکاران یک چادر برپا می کنند و یک خانم را هم دم در می گذارند. آن خانم که زورش نرسیده تا این آقا را کنترل کند. من واقعا این فرد را نمی شناختم، اما اگر یک سالن مناسب و استاندارد داشتیم، این اتفاق نمی افتاد.

آن پدر فقط در حق دختران خودش ظلم کرد
آن فرد با این کارها فقط در حق دختران خودش ظلم کرد. دو دختر او در مسابقات حاضر بودند و با این اتفاق از مسابقه محروم شدند. حتی اول تصمیم این بود که تیم همدان را از مسابقات خارج کنند، اما فقط همان دو ورزشکار با توجه به کارهای پدرشان از مسابقات بیرون رفتند. قطعا اگر درست و منطقی رفتار می کردند و اعتراضشان را می گفتند، فیلم بررسی می شد. قبلا سابقه داشته که با بازبینی فیلم رای داوران برگشته است. ما هم به عنوان استعدادیاب در سالن بودیم و اگر می دیدیم که واقعا دختر ایشان استعداد دارد، دعوتش می کردیم.حضورش در تیم ملی مصر موفق شد این تیم را نایب قهرمان آفریقا کند.گردآوری: گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی