برای كرمانی‌ها و باشگاه مس احترام خاصی قائلم و اگر قرار است اين بازيكن در كرمان بماند ما صحبتی با او انجام نمی‌دهيم ولی...
 
فارس:پرویز مظلومی در خصوص آخرین وضعیت تیم استقلال قبل از دیدار روز جمعه با پاس همدان اظهار داشت: خوشبختانه شرایط خوبی داریم اما باز دشواری در پیش خواهیم داشت. شك ندارم كه پاس همدان سقوط نمی‌كند چون تیم‌های دیگر شرایط سخت‌تری دارند. امیدوارم بازی تماشاگرپسندی انجام شود و باید با پیروزی، نایب قهرمانی را به دست آوریم.

سرمربی استقلال در خصوص حضور ادینهو و شایعاتی كه پیرامون این بازیكن مطرح می‌شود، گفت: برای كرمانی‌ها و باشگاه مس احترام خاصی قائلم و اگر قرار است این بازیكن در كرمان بماند ما صحبتی با او انجام نمی‌دهیم ولی اگر قرار باشد از كرمان جدا شود، به استقلال بیاید چون برای او زحمات زیادی كشیده‌ام و سابقه همكاری با من را دارد. البته بازی‌ها باید تمام شود و تا قبل از بازی با همدان كوچكترین مذاكره‌ای با این بازیكن نخواهیم داشت.

مظلومی در خصوص شایعه حضور سیدمهدی رحمتی در استقلال عنوان كرد: هنوز هیچ لیستی نداده‌ایم و این اسامی برداشت‌های شخصی است. ما دو دروازه‌بان خوب داریم كه باید وضعیت آنها را بسنجیم. طالب‌لو با باشگاه استقلال قرارداد دارد ولی اگر یكی از دو دروازه‌بان ما قصد جدایی داشته باشند، باید یك دروازه‌بان دیگر به خدمت بگیریم.

وی در خصوص دیدار مقابل ملوان در جام حذفی گفت: بعد از بازی با پاس به بازیكنانمان استراحت می‌دهیم ولی بچه‌ها به فتح‌الله‌زاده قول دادند جام حذفی را بگیرند.

مظلومی در خصوص مطلب منتشر شده در یكی از رسانه‌ها مبنی بر اینكه لی‌لی‌پوتی‌ها نمی‌خواهند من در استقلال باشم، گفت: ‌از آن روزنامه گله دارم چون من چنین مطلبی را نگفتم. هرگز منظورم امیر قلعه‌نویی نبود و هیچ گاه در عمر بازیگری و مربیگری‌ام به كسی توهین نكردم. متاسفم كه چنین مطالبی نوشته می‌شود. من گفتم برخی‌ها آدم‌های كوچكی هستند و سابقه مربیگیری ندارند اما آن روزنامه این مطلب را اینگونه مطرح كرد.

این مربی همچنین در خصوص مصاحبه‌ای كه پورحیدری علیه او در یكی از رسانه‌ها انجام داده گفت: ‌ایشان چنین حرفی نزده است. از صحبت‌های منصورخان سوء برداشت شده اما متاسفانه برخی دوستان می‌خواهند من و پورحیدری را رو در روی هم قرار دهند. آیا قصد دارند من را مقابل استادم بگذارند؟ آیا واقعا می‌خواهند دوستی 40 ساله من و منصور را به هم بزنند؟ پورحیدری با آن روزنامه تماس گرفته و گلایه‌هایش را به آنها اعلام كرده است.

مظلومی در ادامه صحبت‌هایش با فارس در خصوص صحبت‌های حجازی و حمایتش از او گفت: چه باشم و چه نباشم از خدا می‌خواهم به ناصرخان عمر طولانی و باعزت بدهد. دیروز با او تماس گرفتم و از ناصرخان تشكر كردم چون زحمات ما را دیده و مشكلات را به خوبی می‌شناسد.

مظلومی در خصوص اینكه گفته بود برهانی آرم باشگاه را از روی پایش پاك می‌كند،‌ گفت:‌ منظورم این بود كه آرش مثل دیگران عكس كسی را روی پایش نچسبانده است. آن، آرم باشگاه استقلال است كه برچسب بوده و آن را می‌كند.

سرمربی استقلال در خصوص دعوت یعقوب كریمی و عابدینی به تیم ملی امید عنوان كرد: در استقلال بازیكنان خوبی هستند و اگر یعقوب كریمی آسیب دیده نمی‌شد از او هم در تركیب بزرگسالان استفاده می‌كردیم.

وی در خصوص اظهار نظر عمران‌زاده مبنی بر اینكه با جریمه 25 میلیونی می‌توانست كارخانه سمبوسه راه‌اندازی كند،‌ گفت: عمران زاده دیگر هوس سمبوسه خوردن به سرش نمی‌زند چون خیلی گران شده است. با این وجود او بازیكن بزرگی است و برای فصل بعد روی او حساب دیگری باز كرده‌ایم.

مظلومی درباره اظهارات قلعه‌نویی خاطرنشان كرد: من فقط به خاطر این‌كه قلعه‌نویی استقلال زمان من و خودش را مقایسه كرده بود جواب او را دادم. قلعه‌نویی گفته بود برخی بازیكنان در زمان او از استقلال رفته‌اند و به همین دلیل مجبور شده برای آنها جایگزین پیدا كند اما من می‌خواهم بگویم كه اتفاقا خود قلعه‌نویی این بازیكنان را بیرون كرد و این‌طور نبود كه خودشان بروند. بیشتر بازیكنانی كه قلعه‌نویی آنها را بیرون كرده بود به صبا آمدند كه من مربی‌اش بودم و او هم از من به خاطر این كار تشكر كرد. همه هم شاهد این موضوع هستند.

وی اضافه كرد: خواهش من این است كه وقتی من درباره سپاهان حرف نمی‌زنم، قلعه‌نویی هم درباره استقلال حرف نزند. او كه می‌گوید درباره استقلال صحبت نمی‌كند پس چرا تیم خودش را با من قیاس كرد.
 
 
سایر مطالب:
اينترپل در پی دستگیری قوی‌ترین ‌مرد‌ ایران
مهریزی: در دادگاه منتظر هدایتی هستم / برای حرف‌هایم مدرک دارم
ملی‌پوش ایرانی که کارگری می‌کند!
دستگیری فرد سودجو دررختکن ورزشی بانوان
خبری که از فدراسيون درز کرد
 
 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:farsnews.com
 
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X