پرسپوليس بايد 4روز بعد از يك بازی سنگين و 120دقيقه‌ای مقابل سپاهان به مصاف فولادی برود كه از 30 ارديبهشت‌ و پيروزی در آخرين هفته ليگ‌برتر مشغول استراحت و بازيابی قوای خود بوده است...
 

تابناک:برنامه‌های نامنظم فوتبال ما همیشه یك جایی تاثیر منفی خود را نشان می‌دهد. وقتی بازی‌های جام حذفی بدون یك برنامه منظم و مدون در اوقات خالی لیگ برگزار می‌شود، وقتی فدراسیون سه تیم را در مرحله نیمه‌نهایی و دو تیم دیگر را در مرحله یك‌چهارم نهایی رها می‌كند تا ادامه جام حذفی را در پایان لیگ پی بگیرد، نتیجه می‌شود همین كه حالا در حساس‌ترین مراحل جام حذفی دو تیم باید در شرایطی روبه‌روی هم بایستند كه یكی از آن‌ها 4روز استراحت كرده و دیگری 13روز!

 

به نقل از سایت گل در حالی كه در تورنمنت‌های مهم و در مراحل حساس حتی یك روز فرصت كمتر یا بیشتر برای استراحت تیم‌ها هم نكته مهم و موثری به شمار می‌آید پرسپولیس باید 4روز بعد از یك بازی سنگین و 120دقیقه‌ای مقابل سپاهان به مصاف فولادی برود كه از 30اردیبهشت‌ماه و پیروزی در آخرین هفته لیگ‌برتر مشغول استراحت و بازیابی قوای خود بوده است.

 

به همه این‌ها اضافه كنید بازی كردن در زمین حریف كه مشكلات پرسپولیس در مقابل فولاد را دوچندان خواهد كرد. در واقع باید گفت برنده اصلی ماراتن 120دقیقه‌ای پرسپولیس و سپاهان كسی نبود جز مجید جلالی و تیمش فولاد خوزستان.
 
 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:tabnak.ir
 مطالب داغ ورزشی:
اقدام سياسی تماشاگران ژاپنی در برابر قطبی
دایی: با کسی مصاحبه کنید که یقه‌اش بسته است
قلعه نویی: یك رئیس فدراسیون خارجی بیاوریم!
فرگوسن وبازیکنان منچستر در تئاتر !/گزارش تصویری
عکسی متفاوت از زنده‌یاد ناصر حجازی
 
 
 

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
X