علی دایی می‌گوید از یک تیم عربی پیشنهاد مربیگری دارد.
 

خبرآنلاین: مصاحبه با علی دایی هم به خواست خبرنگار ما، هم به خواست خود سرمربی پرسپولیس حول مسائل حاشیه‌ای انجام نشد و تا جایی که امکان داشت، دو طرف سعی کرده‌اند در مورد مسائل حاشیه‌ای که این اواخر پیش آمده بود حرف نزنند. دایی هم سعی می‌کند در این مصاحبه حرف‌هایی بزند که مخاطب آن‌ها هواداران پرسپولیس باشند. او همچنین بارها و بارها قهرمانی در جام حذفی را کار خدا دانست و از خدا تشکر کرد.

*بالاخره پرسپولیس قهرمان جام حذفی شد.

لطف خدا بود. نمی‌دانم چطوری باید شکرگزاری کنم. شرایط خیلی سختی را گذراندیم و حرف‌های زیادی داشتم که نزدم. می‌دانم هواداران هم به خاطر نتایجی که در لیگ گرفتیم شرایط سختی را گذراندند. ولی من هم مشکلات زیادی داشتم. خدا را شکر که با قهرمانی در جام حذفی روسفید شدیم.

*الان قرارداد شما تمام شده و از پرسپولیس خداحافظی کرده‌ای. از طرفی سرپرست باشگاه هم استعفا کرده. پرسپولیس در چنین شرایطی سامان ندارد و این به ضرر تیم است.

من چه کار می‌توانم بکنم؟ قراردادم تمام شده و این مسئولان رده‌بالای ورزش هستند که باید بروند دنبال کارهای تیم. البته من به هواداران هم حق می‌دهم که نگران تیمشان باشند. اما از دست من هم کاری برنمی‌آید.

*تصمیمی برای آینده‌ات گرفته‌ای؟

من دو سه تا پیشنهاد دارم که از آن‌ها فرصت خواسته‌ام تا فکر کنم. نمی‌توانم زود تصمیم بگیرم. یکی از پیشنهادهایم از یک تیم عربی است و خواسته‌ام که فکر کنم و بعد جواب آن‌ها را بدهم.

*در این چهار سالی که مربیگری کرده‌ای نتایج بدی نگرفته‌ای. سه قهرمانی داری که یکی از آن‌ها در لیگ است و دو قهرمانی هم در جام حذفی. بعد از رکوردهای خوبی که در دوران بازیگری‌ات زدی می‌خواهی در مربیگری هم رکوردها را بزنی؟

من دنبال رکورد زدن نبودم و همیشه یاد گرفته‌ام که کار کنم و تلاش کنم تا به آن چیزی که می‌خواهم برسم و پیشرفت کنم. من تازه اول راه مربیگری هستم. هنوز خیلی سختی‌ها پیش رو دارم و مشکلات زیادی هم خواهم داشت. امیدوارم بعد از این بتوانم موفق باشم.

*ولی خیلی‌ها هنوز منتقد شما هستند و می‌گویند علی دایی برای مربیگری ساخته نشده؟

در مورد این آدم‌ها چه چیزی می‌توانم بگویم جز این‌که این دوستان لطف دارند؟

 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:khabaronline.ir
 
مطالب داغ ورزشی:
پول مختار را به فوتبال می داديد!  
و سرانجام ژنرال به تبریز رسید
درخواست عجیب گوینده ورزشگاه از هواداران
دايی‌با بازيكنان پرسپوليس‌خداحافظی‌كرد
گزارش تصویری- جشن قهرمانی پرسپولیس در انزلی
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X