آخرین برنامه نود در فصل دهم لیگ برتر فوتبال کشور با حضور کاشانی و دایی به پایان رسید.
 

فردا:در این برنامه ابتدا حبیب کاشانی برای روشن کردن مسائل به وجود آمده بین خود و علی دایی در استودیو حاضر شده و با ارائه مستندات به اظهارات خود پرداخت.

کاشانی در ابتدای اظهارات خود گفت: دوست داشتم که آقای دایی هم کنار ما می نشست و رودرو صحبت می کردیم ولی ایشان نپذیرفتند.

وی در ادامه درباره درگیری به وجود آمده بین لیدر باشگاه پرسپولیس و علی دایی عنوان کرد: آن روز وقتی رسیدم مقابل باشگاه جلو درب به من اعلام کردند که آقای دایی با یکی از لیدرها درگیر شده اند. وقتی من پله ها را بالا رفتم آنها را به اتاقم دعوت کردم و در اتاق با آنها شروع به صحبت کردن کردیم.

کاشانی در خصوص ورم زیر چشم علی دایی نیز عنوان کرد: ابتدا آقای دایی درگیری را آغاز کرد. دایی می خواست لیدر باشگاه را خفه کند و وقتی لیدر در این وضعیت قرار گرفته بود با دست خود را به سمت دایی پرتاب کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اظهار نظر های دایی نیز این چنین گفت: مگر می شود یک نفر به قول اقای دایی از پشت با دست راست به صورت کسی ضربه زده و چشم سمت چپ ورم کند. این کار فقط از دستان مجید دلبندم با ان دست های درازش صورت می گیرد.

وی افزود: آقای دایی معتقد است که در تیم تنها بودند اما باید یاد بگیریم وقتی در شکست همه عوامل تاثیر گذارند در قهرمانی و موفقیت ها نیز همه تاثیر گذارند. از نظر من 99 درصد هواداران، کادر فنی و عوامل دیگر تاثیر گذار بودند و مدیریت فقط یک درصد در قهرمانی تاثیر گذار بود.

کاشانی در مورد مطالب منتشر شده در روزنامه پرسپولیس به مدیر مسئولی خود گفت: من در کل 4 بار به دفتر روزنامه رفته ام و مسئولیت امور روزنامه را آقای علیپور بر عهده دارد. دوستان روزنامه نیز این ادعا را دارند که هر مطلبی  علیه دایی بوده ما حاضر به جریمه شدن در برابر آن بوده و هر مطلبی که به سود آقای دایی کار شده در برابر آن پاداش بگیریم. آرشیوهای روزنامه که 300 شماره از آن منتشر شده نشان می دهد که بیشتر مطالب ان به سود آقای دایی بوده است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص ماجرای حضور عکاس باشگاه در عیادت از حسین هدایتی اظهار داشت: من یک شخصیت حقوقی هستم و باید عکاس را با خود می بردم. در خصوص اینکه کار من ریا بوده یا خیر نیز مردم قضاوت خواهند کرد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره نحوه ادامه همکاری با علی دایی خاطر نشان کرد: در بسیاری از جنگ های بزرگ طرفین بعد از مدتی به یکدیگر به صلح می رسند. من و دایی با یکدیگر دوست هستیم و یکی از اولویت های من برای فصل آینده علی دایی است.

وی در مورد گزینه های مربیگری فصل آینده پرسپولیس گفت: ما چند گزینه خواهیم داشت و یکی از اولویت های اصلی ما علی دایی است. آقای استیلی حتما یکی از گزینه های ماست. آقایان مایلی کهن، درخشان و ابراهیم زاده نیز از گزینه های ما برای مربیگری باشگاه پرسپولیس است.

کاشانی افزود: اگر دایی طی 48 ساعت آینده به ما جواب ندهد ما با گزینه های دیگر مذاکره خواهیم کرد.

 
 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:fardanews.com
 
مطالب داغ ورزشی:
گزینه‌های سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس اعلام شدند
جنجالی دیگر برای رونی!
سپهر حیدری به همه هواداران پرسپولیس گز می‌دهد
مذاکرات جدی سپاهان با علی دایی
فاضلی به درخواست فرگوسن پاسخ منفی داد
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
X