سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس که به گفته حبیب کاشانی یکی از گزینه‌های هدایت سرخپوشان در فصل آینده است، برنامه هایش برای حضور در یازدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر را به سرپرست باشگاه ارائه کرده...
 
 
مهر: حبیب کاشانی پس از آنکه اعلام کرد علی سعیدلو از وی خواسته است تا به حضورش در باشگاه پرسپولیس ادامه دهد، از پنج مربی به عنوان گزینه های هدایت تیم فوتبال این باشگاه برای فصل آینده نام برد که قرار بود برنامه هایشان را به سرپرست باشگاه ارائه کنند.

حمید استیلی، محمدمایلی کهن، حمید درخشان، علی دایی و منصورابراهیم زاده گزینه های مورد نظر حبیب کاشانی بودند که براساس اعلام وی قرار است برنامه هایشان را به باشگاه پرسپولیس ارائه کنند تا پس از بررسی های نهایی یکی از آنها به عنوان سرمربی سرخپوشان معرفی شود.

درحالی که گمانه زنی ها از انتخاب حمید استیلی به عنوان سرمربی فصل آینده سرخپوشان حکایت دارد اما خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد که علی دایی سرمربی فصل پیش تیم فوتبال پرسپولیس و یکی از گزینه ‌های مورد نظر کاشانی برنامه هایش را به این باشگاه ارائه کرده است.

گفته می شود علی دایی رونوشت برنامه هایش را برای علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی و رئیس مجمع باشگاه پرسپولیس نیز ارائه کرده تا سعیدلو به عنوان رئیس مجمع این باشگاه نیز در جریان این برنامه ها قرار گیرد.
 
 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:mehrnews.com
 
مطالب داغ ورزشی:
فوتبالیست ها طرفدار چه خواننده هایی هستند؟  
ستاره های سپاهان هم یک به یک می روند/ رحمتی ، حسینی ، توره ، یانووش و...
مارادونا : "یک مشت دایناسور بر فیفا ریاست می کنند"
علی کفاشیان به سوگ نشست
مهاجم سابق تیم ملی ایتالیا دستگیر شد!
 
 
 

X