تیم فوتبال استقلال تهران از فردا برای لیگ یازدهم استارت می‌زند.
 
برنا: آخرین اخبار از تیم فوتبال استقلال تهران به شرح ذیل است:


*استقلالی‌ها در انتظار پاسخ رحمتی، گردان، انصاری‌فر و تیموریان
سایت باشگاه استقلال نوشت: خبرها پرشمارند. شایعه‌ها، از خبرها نیز بیشترند، اما رخ داده‌ها و اتفاقات مثبت شده و صورت قانونی به خود گرفته، در همان حدی که پیش از آخر هفته‌ بودند، هستند. تنها خبر واقعی، رفتن یورگن گده، به تیم ذوب‌آهن است.

به این ترتیب، استقلال با دو بازیکن (کرار جاسم و علی حمودی) قرارداد بسته با محمد نصرتی، موافقت‌نامه داخلی را امضا کرده با سیدمهدی رحمتی، کریم انصاری‌فر، شهاب گردان در حال مذاکره است. برای عقد قرارداد با میثم حسینی، همچنان مصر است و جواب آندرانیک تیموریان را انتظار می‌کشد.


*گده ساکش را برداشت و رفت 
خبر پیچیدن یورگن گده از استقلال به ذوب‌آهن، از خبرهای خاص روز پیش بود. مرد آلمانی که هفته پیش، اعلام شد مربی بدنساز استقلال هم هست، ناگهان و بدون مقدمه، سر از اصفهان درآورد، گده در این رهگذر-قال گذاشتن استقلال و غافلگیر کردن کادر فنی آبی‌پوشان –حتی با اصغر دلیلی، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن مذاکره کرده تا جانشین مجید صالح باشد.

یورگن گده برای غافلگیر کردن همه-از جمله همکاران خود در تیم استقلال- همه اصول را رعایت کرد. مرد آلمانی، به دفتر روزنامه استقلال جوان آمد.مصاحبه‌ای مفصل انجام داد. از کوشش همه جانبه علی فتح‌الله‌زاده برای تشکیل یک تیم مقتدر یاد کرد تا به نوعی از ایشان تشکر کرده باشد و گفت: یا قهرمان می‌شوی، یا ساکت را برمی‌داری و می‌روی.او خیلی زود بعد از بیان این سخن واضح و صریح که به هدف‌گذاری خود او اشاره می‌کرد، ساکش را برداشت و رفت. حالا استقلال است و همان هدف بلند قبلی: بازی در سه جام و حمله برای سه جام.

پیروزی در لیگ برتر و کسب عنوان قهرمانی، بازی‌های توفیق‌‌آمیز در لیگ آسیا و کوشش برای فینالیست شدن، فتح جام حذفی.

استقلال تاریخ 65 ساله‌ای دارد. استقلال قهرمانی‌های بسیاری دارد. در تمام پیروزی‌های گذشته استقلال- منهای نیم فصل دوم سال 90-89- ردی از پای گده وجود نداشت. استقلال باز هم به راه خود ادامه خواهد داد.

بدون یورگن گده،‌استقلال همچنان یک تیم بزرگ است. بازی‌های لیگ یازدهم این حقیقت را روشن می‌کند.


*آغاز تمرینات برای حضور در لیگ یازدهم
تمرینات تیم استقلال از فردا دوباره آغاز خواهد شد. بعد از اتمام بازی‌های لیگ و جام حذفی و سپری شدن روزهای تعطیلات حالا یک بار دیگر تمرینات تیم از فردا آغاز خواهد شد. این مهم در حالی انجام می‌پذیرد که پروژه نقل و انتقال بازیکنان هنوز تکمیل نشده و استقلال برای آنکه از سایر رقبا باز نماند باید زودتر تمرینات را شروع کرده تا طبق برنامه‌ریزی از پیش تعیین شده کادر فنی با برنامه وارد لیگ یازدهم و تمرینات پیش از فصل این لیگ شود.

فردا استقلال در غیاب تعدادی از بازیکنان که از تیم جدا شدند و حضور بازیکنان جدید دور جدید تمرینات را کلید خواهد زد... پرویز مظلومی و شاگردانش از فردا دوباره دور هم جمع می‌شوند تا این بار با فرصتی که در اختیار دارند، با برنامه‌ریزی که از قبل انجام دادند و با انگیزه‌ای که دارند وارد دور جدید رقابت‌هایی شوند که هدف از حضور در آن چیزی جز قهرمانی نیست.

حالا دیگر این تیم برخلاف سال قبل، از روز اول با حضور همه بازیکنان و ستاره‌هایش تمرینات را آغاز خواهد کرد. درایت کادر مدیریتی و تلاش‌های کادر فنی و در راس آن پرویز مظلومی این بار در پی کسب نتیجه‌ای است که سال پیش و سال پیشتر از آن ممکن نشد.

امروز ستاره‌های آبی پایتخت یک بار دیگر با همدلی، حلقه اتحاد می‌بندند و از آغاز می‌گویند. آغاز راه پر پیچ و خم قهرمانی...


*تکلیف سیدصالحی دوشنبه مشخص می‌شود 
مهدی سیدصالحی یکی از بازیکنانی است که قراردادش با تیم آبی‌پوش پایتخت به اتمام رسیده و حالا با این شرایط او باید برای مذاکره با مسوولان پای میز مذاکره بنشیند. قرار است سیدصالحی روز دوشنبه در جلسه‌‌ای با حضور مسوولان تیم در باشگاه حضور پیدا کند تا وضعیت او برای ماندن در تیم مشخص شود.


*حمودی از دوشنبه در تمرین استقلال
علی حمودی بازیکن جدید تیم استقلال از روز دوشنبه در تمرینات استقلال حاضر خواهد شد.

حمودی که چند روز پیش قرارداد خود را با استقلال در هیات فوتبال به ثبت رساند با کسب اجازه از کادر فنی راهی اهواز شد. 

حمودی تا روز دوشنبه از کادر تیم مرخصی گرفت و بدین ترتیب او از روز دوشنبه در تمرینات حاضر خواهد شد.
 
 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:bornanews.ir
 
مطالب داغ ورزشی: 
کریم انصاری‌فرد: دوست دارم در تیم دایی بازی کنم  
پيروز قربانی به سايپا پيوست
قرارداد بستن با این بازیکن ممنوع !
آقای احمدی‌نژاد، کف‌گیر به ته دیگ خورده!
عجیب ترین پنالتی دنیا!
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال

پربیننده ترین اخبار ورزشی

 
X