يكی از سه نامزد سرمربيگری تيم فوتبال پرسپوليس گفت: امسال هم مانند سال 86 برنامه‌ای به پرسپوليس دادم كه اين تيم برای قهرمانی برای ليگ برتر بسته شود.
 
 
ایسنا: حمید استیلی اظهار كرد: من برنامه‌هایم را برای سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس به مسئولین این باشگاه ارائه كردم. در این برنامه‌ها آورده ام كه پرسپولیس برای فصل آینده به چند بازیكن جدید لیگ برتری در چه پست‌هایی نیاز دارد و بهتر است ما چه كسانی را جذب كنیم. در این برنامه زمان بندی و كیفیت اردوهای آماده سازی، شرایط مربوط به كادر فنی و ... را بیان كردم. خیلی جزئیات را برای باشگاه فرستاده‌ام، هر وقت جواب نهایی را دادند، جزئیات دیگری را هم به آن‌ها خواهم داد.

استیلی با بیان این كه پرسپولیس سال 87 را كه قهرمان لیگ برتر شد، او بسته بوده است، گفت: در آن سال كه ما قهرمان لیگ برتر شدیم، تیم را من بستم و بازیكنان با نظر بنده جذب شدند. اوضاع جمع و جور شد و مدت كوتاهی به شروع بازی‌ها مانده بود كه افشین قطبی آمد كه سرمربیگری را به او دادند. آن زمان پرسپولیس را برای قهرمانی بستم و اكنون هم طبق آن چیزی كه به باشگاه ارائه كردم تیم برای قهرمانی بسته خواهد شد.

وی گفت: به هر حال مردم از پرسپولیس توقع زیادی دارند و تیمی می‌خواهند كه برای قهرمانی لیگ آماده شود، من می‌دانم كه اگر به پرسپولیس بروم باید پاسخگوی توقع‌های‌ مردم هم باشم. یك تیم برای حضور موفق در لیگ بهتر است حداقل شش هفته پیش از شروع بازی‌ها تمرین‌های بدنسازی‌اش را آغاز كند. معمولا امیر قلعه‌نویی برای تیم‌هایش چنین برنامه‌ای دارد و می‌بینید، تیم‌هایش موفق هم می‌شوند.

استیلی درباره دستیاران پیشنهادی‌اش به پرسپولیس، اظهار كرد: بنده حشمت‌الله مهاجرانی را به عنوان مدیر فنی معرفی كردم. سعید عزیزیان را به عنوان مربی دروازه‌بان انتخاب كردم. همچنین با برخی از پیشكسوتان پرسپولیس هم برای حضور در كادر فنی صحبت كردم كه به طور مثال حسین كاشی‌نژاد یكی از آنها بود. با محمد پنجعلی هم مذاكره كردم كه او گفت روی نیمكت نمی‌نشینم اما در كمیته فنی حاضرم به پرسپولیس كمك كنم.

وی در مورد این كه شیث رضایی در فهرست بازیكنان وی وجود دارد،‌ گفت: رضایی به لحاظ فنی قابلیت‌های بالایی دارد. اگر حضورم در پرسپولیس قطعی شد با او صحبت ‌می‌كنم تا ضمن برطرف شدن مشكلات مختلف، بتوانیم شاهد حضور او در تیم هم باشیم.

استیلی در پایان گفت: بیست سال است با كاشانی دوست هستم. اگر قرار باشد بیایم پرسپولیس بخاطر توانایی‌های خودم بوده نه دوستی با كاشانی. این مساله واقعا من را اذیت می‌كند. بیرون از پرسپولیس هم كار كردم. كیفیت فوتبال تیم‌هایی كه در آنجا بودم خوب بودند. همیشه جزو گزینه‌ها بودم؛ حتی سال 86 كه در نهایت قطبی سرمربی شد. در نهایت هر كسی هم سرمربی شد، برایش آرزوی موفقیت می‌كنم.

 
 
گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:isna.ir
 
مطالب داغ ورزشی: 
واليباليست‌ها گرانتر از فوتباليست‌ها شدند!  
فردوسی‌پور: يك ماه و نيم از دست ما راحتید
رحمتی با 800 میلیون استقلالی می‌شود
مایلی‌کهن: مثل عرب‌نیا فیلم بازی نمی‌کنم
علی دایی به دادسرا احضار شد
 
 


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
X