سیمرغسیمرغ
sport-top-1
تازه ترین های سایر ورزش ها

به نظر می‌رسد شايعات و حاشيه‌ها، خيال ندارند دست از سر پرسپوليس بردارند و از آنجا كه فصل تازه شروع شده، شايد بتوان گفت تازه اول راه است! در واقع انصاری‌فرد برای اينكه كسی كاری به كار تيمش نداشته باشد بايد كلی نذر و نياز كند.
  
به گزارش دنيای فوتبال ، ماجرا به شایعه‌ای برمی‌گردد كه كهنه شده ولی هر بار كه مطرح شود می‌تواند چهارستون بدن پرسپولیس را بلرزاند. «انصاری‌فرد بركنار می‌شود!» مدت‌ها است گروه مخالف او در تلاشند این اتفاق بیفتد. خارج از لابی‌ها و رایزنی‌هایی كه این طرف و آن طرف انجام می‌دهند تاكنون از یك ترفند قدیمی نیز بهره‌های فراوانی برده‌اند. آنها به واسطه دوستانی كه پیرامون فوتبال دارند به راحتی می‌توانند جو را به هم بریزند یا حداقل برای چند روز ملتهب نگه دارند. دیروز دوروبر باشگاه پرسپولیس یك شایعه از این دست ورد زبان همه شده بود. می‌گفتند انصاری‌فرد طی بیست روز آینده بركنار و یكی از اعضای هیات مدیره جانشین او خواهد شد. این موضوع را بعضی از لیدرها كه اتفاقا در جبهه مخالف باشگاه قرار دارند بین همه پخش كرده بودند. طبق آن چه شنیده‌ایم ظاهرا وقتی دو تن از لیدرها كه اواخر فصل قبل مسبب ناآرامی سكوهای ورزشگاه آزادی بودند برای ثبت نام به سازمان لیگ رفته بودند با یك تماس تلفنی مواجه می‌شوند. كسی كه آن طرف خط بوده می‌گوید دست نگه دارید.

فعلا اسمتان را در لیست لیدرهای باشگاه قرار ندهید چون قرار است تا 20 روز آینده سعیدلو به عنوان رئیس سازمان تربیت بدنی معرفی شود و با حضور او انصاری‌فرد بركنار می‌شود و جایش را به مجید فرخزادی می‌دهد. به این لیدرها كه در هفته اول لیگ نیز برای تشویق تیم جدیدشان به همدان رفته بودند هشدار داده شده كاری نكنند كه نامشان در لیست سیاه ( موافقان انصاری‌فرد!) قرار گیرد تا بعد از تغییر و تحولات در باشگاه اجازه رفت و آمد داشته باشند!

دوستانی كه پشت خط تلفن بودند خوب می‌دانند شایعات موردنظرشان را از طریق چه كانال‌هایی بین اهالی فوتبال پخش كنند. شرح این شایعه را در اینجا به تفصیل خواندید ولی دیگر به آن توجه نكنید. فقط بدانید كه درصورت موفقیت پرسپولیس در ادامه راه لیگ این حرف و حدیث‌ها را بیش از این خواهید شنید!
 
گردآوری:گروه خبر سيمرغ
www.seemorgh.com/news
منبع:donyayefootball.com
 
 
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ارسال
تازه ترین اخبار ورزشی
حرف های عجیب ترلان پروانه درباره ارتباط با سعید عزت اللهی و فرشاد احمدزادهحرف های عجیب ترلان پروانه درباره ارتباط با سعید عزت اللهی و فرشاد احمدزاده

ترلان پروانه پس از مدت‌ها به اخبار منتشر شده درباره ارتباطش با سعید عزت‌اللهی و فرشاد احمدزاده واکنش نشان داد و آن‌ها را بی‌اساس و غیرواقعی دانست

 
X